Objednával jste někdo kočárek z eshopu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Povídálka 11 příspěvků 15.01.19 18:16
Objednával jste někdo kočárek z eshopu?

Objednali jsme kočárek trojkombinaci z netu. Zítra ho jdeme na poštu vyzvednout ale trochu se bojíme jak to bude zabalený 8o objednával taky někdo trojkombinaci? Jak vám přišlo zabaleno? Děkuji 8) :) :)

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 15.01.19 18:18

Objednavala a je to krabice jako krava :mrgreen: dovezli mi to domu a nedokazu si predstavit,ze bychom pro to museli autem a to mame velke auto,ale i tak si myslim,ze by se to tam ani neveslo :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9533 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 18:22

Objednávala jsem, ovšem vyzvedávala jsem si ho v kamenném obchodě, právě kvůli tomu aby mi ho přepravou nezničili :) do auta se vešel normálně (Octavia Combi) :)

Tichošlápek
Extra třída :D 12187 příspěvků 15.01.19 18:24

Objednavala, vezlo nam to ppl a jesteze tak - byly to čtyři fakt veliké bedny :lol:

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 15.01.19 18:26

Ja taky a dve obri krabice

Maminanamatersky
Kecalka 303 příspěvků 15.01.19 18:30

My jo, privezlo nam to Ppl ve dvou obrich krabicich. Pesky bych pro to na postu urcite nechodila, ale do bezneho auta se to urcite vejde.

Malike
Extra třída :D 14062 příspěvků 15.01.19 18:31

ano dokonce 2X a vždy v pořádku…v obří krabici

lucynka25
Echt Kelišová 8650 příspěvků 15.01.19 19:10

Taky jsem objednavala 3kombinaci a je to ohromná krabice, prislo mi to tedy domu, do auta by jsme to v krabici asi nenarvali :nevim:

Medičkaa
Kecalka 271 příspěvků 11 inzerátů 15.01.19 19:11

Nám přišla jedna veeelka bedna a do auta se tedy nevešla, museli jsme ho vybalit u muže v kanceláři kam ho dovezli a domů jsme to vezli rozebrané.

Tableta
Závislačka 4323 příspěvků 15.01.19 19:18

Já teda jen dvojkombinaci, ale byla to krabice velká a těžká jako prase. Kurýr nám to vyložil naproti přes ulici. Ještěže byl manžel doma, jinak si nedokážu představit, jak bych to sama dotáhla do bytu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >