Reklama

Kde koupit trojnou monadu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 10:11
kde koupit trojnou monadu?...

Hezky den, mám takový dotaz. Kde se dá sehnat trojná monada v Ostravě? Nemám bohužel přístup ke kreditni kartě, takže pouze hotově. Kdo ví o co se jedna, tak snad poradi :hug:… Dekuji..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 10:13

Holka tohle neseženeš asi nikde jen tak :/ leda přes net

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 10:14

Nebo vyrob (ale to je taky na objednávku) existuje hmota, která se „vypálí“ a zůstane pak z ní jen stříbro.

Swift
Závislačka 4106 příspěvků 14.12.16 10:45

@Mimísek Elis Klidně Ti ji vypálím do Tvé vlastní kůže když stylově tak stylově. :mrgreen: :lol:

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 10:59

@Swift : kdyby to bylo pro mě, tak klidně, jenže to je pro někoho jiného a po tom nekom to jaksi nesmim chtít… :oops: :think: :)

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 14.12.16 11:53
@Mimísek Elis píše:
Hezky den, mám takový dotaz. Kde se dá sehnat trojná monada v Ostravě? Nemám bohužel přístup ke kreditni kartě, takže pouze hotově. Kdo ví o co se jedna, tak snad poradi :hug:… Dekuji..
http://m.trojna-monada.webnode.cz/…ojna-monada/

nikitice
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 14.12.16 11:54

http://www.design-m.cz/…esky-monady/

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 12:49

Díky všem…
@nikitice : diky, ale myslím, ze to je pouze internetový obchod = platební karta… :zed:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 13:02
@Mimísek Elis píše:
Díky všem…
@nikitice : diky, ale myslím, ze to je pouze internetový obchod = platební karta… :zed:

Ale houby, internetový obchod = hotovostní dobírka ne? :D

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 13:46

@Saatine : juj, jasně, říkám blbosti, nemám s tím moc zkusenosti, popravdě kartu nemám, neboť mi nebylo 18… Se omlouvám… :oops:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 14:23
@Mimísek Elis píše:
@Saatine : juj, jasně, říkám blbosti, nemám s tím moc zkusenosti, popravdě kartu nemám, neboť mi nebylo 18… Se omlouvám… :oops:

No tak na to, že ti nebylo 18 se asi cítíš docela vyhraněně :D Ale tak, proč ne.
Kartou by se platilo online, když bys to chtěla platit dopředu a ta možnost tam byla.
Pokud si něco necháš poslat (na poštu nebo přepravní společností) bývá to za poplatek cca 30kc na dobírku, nejlehčí je asi nechat to poslat na poštu :) Přepravní společnost tě totiž bude shánět a dávat ti to, maximálně ti to uskladní v jejich výdejních pointech (nabídka ze seznamu, zase v případě že je to možné)

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 14:40

Díky moc… :hug:

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 14:49

@Saatine : vyhraněně nevím, spíš jiná, všichni kolem si z toho dělají jen legraci… :roll: :poblion:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 14:58
@Mimísek Elis píše:
@Saatine : vyhraněně nevím, spíš jiná, všichni kolem si z toho dělají jen legraci… :roll: :poblion:

Tak to neventiluj, tohle jsou osobní věci a ostatním je do toho houby. Navíc v tomto směru člověk prochází spoustu let různým poznáním :nevim:

Mimísek Elis
Stálice 57 příspěvků 14.12.16 15:15

Hmm, samozřejmě že to neventiluji, jen když tak slýchávám kamarádky a spolužáky jak to řeší a… Nó prostě je to blbý… :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama