Kde koupit ty správné džíny ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Princezna_Rina
Povídálka 31 příspěvků 17.11.18 15:06
Kde koupit ty správné džíny ?

Ahoj, potřebovala bych se zeptat, kde se nechají koupit džíny ( je mi 15). Chtěla bych s vysokým pasem a aby seděly na tělo. Takže skinny fit a vysoký pas. Oblečení nakupují v obchodech jako je H&M, C&A, cropp,… Mám asi 2 džíny z newyorkru, ale tam jsou nekvalitní, ale jinde nemůžu sehnat s vysokým pasem. V H&M není moje představa a skoro nikde jinde. Takže bych potřebovala poradit, v jakých obchodech jsou. Děkuji

Reakce:
Evickamicka
Kecalka 149 příspěvků 17.11.18 15:10

Co zkusit nějaký vietnamce? Obcas maji i dobry veci. Nebo byl zkusila i Ali, jsou tam hodně zkušenosti ;)

eva.pass
Stálice 68 příspěvků 17.11.18 15:11

Já kupuju džíny nejradši v Tally Weijl.. jsou skvěle pružné. teď jsem tam koupila právě s vysokým pasem. akorát jsou trochu dražší, cca 800

Evickamicka
Kecalka 149 příspěvků 17.11.18 15:12

A ještě mě napadlo, zkusit Gate nebo Sinsay (snad písmu dobře), tam maj pro vas teenagery pekny veci za par korun, ovsem jaka je kvalita :nevim:

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 17.11.18 15:21

Já nakupuji ve specializovaných obchodech s tímto zbožím.
Ovšem cena je poněkud vyšší.

marin
Echt Kelišová 9230 příspěvků 17.11.18 15:28

Pěkné jsem koupila v Orsay.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 17.11.18 15:37

Já si kupuji Mustangy sedí mě jejich pružnost a pohodlnost,ale je to už jiná cenová skupina. Jinak věci mě sedí z Tchiba a Orsey :kytka:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 17.11.18 15:57
@Denisa76 píše:
Já si kupuji Mustangy sedí mě jejich pružnost a pohodlnost,ale je to už jiná cenová skupina. Jinak věci mě sedí z Tchiba a Orsey :kytka:

Jj. Mustangy nebo Levisky.
Ale zase nevim @Princezna_Rina jestli 2500 Kc a vys, nebude moc.

anahita
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 17.11.18 15:59

Mě sedí rifle z bon prix. Je tam velký výběr, ale vždy pod daným kusem oblečení koukněte na recenze.

Capretta
Kecalka 418 příspěvků 17.11.18 16:03

S vyssim pasem jsem koupila v Lindex..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27432 příspěvků 17.11.18 16:21

Co Marks and Spencer, nezkoušela jsi? Tam mají všechny možné střihy, velikosti, délky, výšky sedu…

Nikody
Kecalka 224 příspěvků 17.11.18 23:01

@Princezna_Rina sice mi není 15, ale figuru mám lepší, než kdejaká 15tka :mrgreen: rifle kupuji tedy mezi mladými a to buďto Bershka, někdy TallyWeijl, ale to je kvalita tak na půl roku, no a teď mám nečekaně 32 vel. z Lidlu ExtraSkinny, z kolekce Heidi Klum, vysoký pas a jsou moooc příjemmý a skvěle sedí. Kvalita až časem, zatim pecka :pankac:

Princezna_Rina
Povídálka 31 příspěvků 18.11.18 00:11

Tak vám děkuji a já se podívám

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >