Kde najít dobrou práci

Anonymní
3.2.21 18:28

kde najít dobrou práci

Kde ted najít práci jinde? Zatím jsem pracovala v obchodě, jsem vyuč, prodavačka a ve fabrikách, tak pokud někdo tady poradí firmu, která je dobrá, kde berou do kmenu budu ráda. Jsem z Brna zatím. Pracuji v jedné montovně v Modřcích, ale děs a hrůza, navíc agentura.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
455
3.2.21 18:58

Stačí vzít vytisknutý životopis a obejít fyzicky firmy a určitě najdete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4232
3.2.21 19:03

A pracovat jako prodavačka už nechceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1439
3.2.21 19:04

Pokud nemáš známé, pak lepší práci seženeš hůře v tomto oboru. Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 19:10

kde najít DOBROU PRÁCI

ZATÍM JSEM Z BRNA

• Citovat
  • Nahlásit
387
3.2.21 19:13

Nevím, ale chtěla bych ti popřát hodně štěstí :kytka:. Sama jsem po 10 letech, musela hledat práci mimo obor, který jsem dělala, protože covid a můj obor je mrtvý. Po měsíci hledání jsem nastoupila na administrativní pozici, do velké energetické společnosti a plánuju se tam i držet. Nakonec jsem možná i vyhrála, protože mám lepší pracovní dobu, plat i benefity kolem. Doba je prostě pitomá a mám obavu, že to nejhorší teprve přijde. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5357
3.2.21 21:00

Zkuste DM. Na stránkách mají, že v Brně hledají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.2.21 17:03

Tam co vím mají malé peníze, ted do obchodů berou hlavně brígádně, nebo zkr, uvazky. Žiju sama a platím pronájem, tak musím mít práci na hpp a dobře placenou, což tady teda moc nemám přes agenturu. A o nějaké dobré fabrice, kde berou do kmenu nevíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 10:24

Co já vím tak v DM platí dobře. Mají teda zkrácené úvazky, ale to se chce zeptat na jaký úvazek hledají a za kolik. Ale nevím kolik si představujete výplatu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 10:30

kde najít DOBROU PRÁCI

@Anonymní píše:
Co já vím tak v DM platí dobře. Mají teda zkrácené úvazky, ale to se chce zeptat na jaký úvazek hledají a za kolik. Ale nevím kolik si představujete výplatu.

NO TĚCH 18 A VÍC ČISTÉHO, COŽ ZA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK JISTĚ NEBUDE.

• Citovat
  • Nahlásit
162
6.2.21 15:55

Co třeba práce ve skladu jako řidička VZV? Jen si budeš muset udělat kurz a pak se dívat po firmách, kde to není moc fyzicky náročné pro ženu. Dobré peníze jsou i v call centrech, ale to zas není práce pro každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 19:08

kde najít DOBROU PRÁCI

NO JÁ MOHLA JÍZ ZPĚT DO SLÉVÁRNY PRACOVALA JYEM TAM VÍC JAK4 ROKY, TO PROSTŘEDÍ TAM PRACH, ZIMA A NĚKDY JSEM SE NATAHALA S TĚŽKÝMI KUSY, KDYŽ JSEM JE MÁČELA, ŽÁDNÝ MED.ZAS JSEM TAM MĚLA KLID, NIKDO MĚ NEBUZEROVAL NESTRESOVALA JSEM SE A LIDI NA POHODU A TO JE DŮLEŽITÉ. TED BYCH BYLA JINDE, MUSELA BYCH SE ZAUČIT, ALE UŽ SE OBÁVÁM, KDYŽ JSEM JIM TO PŘED 3 MĚSÍCI ODMÍTLA A DALA PŘEDNOST TÉTO FIMĚ, ŽE UŽ MÍSTO NEBUDE, ÚDAJNĚ NABRALY UKRAJINKY, ALE PENÍZE BYCH MĚLA LEPŠÍ A O TO MI TAKY JDE DOST.

• Citovat
  • Nahlásit
1825
6.2.21 19:21
@Anonymní píše:
NO TĚCH 18 A VÍC ČISTÉHO, COŽ ZA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK JISTĚ NEBUDE.

Lidé umí číst, odpoví a poradí ty i když budeš psát normálním písmem. A ne velkým. Tak buď tak laskavá prosím a vypní si CAPS LOCK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat