Kde nechat rozměnit valuty?

13496
7.5.11 22:25

Kde nechat rozměnit valuty

Ahoj holky
pristi tyden jedeme na dovolenou a mam doma nejake dolary,ale vetsi bankovky a chtela bych je nechat rozmenit na drobnejsi,cili 1,2,5 a 10,jen nevim kde.Pochybuji,ze prijdu do smenarny a tam mi penize rozmeni.Co treba banka?Mate zkusenosti?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7319
8.5.11 08:41

Ahoj,
nevidím důvod, proč by ti je směnárna nerozměnila..? Zkušenost s výměnou na drobné nemám, ale od toho směnárna podle mě je, popř. i banka, jak říkáš. Já bych tam zkusila zajít. Spíš naopak mě nenapadá nic jiného, kde by to šlo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.11 10:54
Pomka píše:
Ahoj,
nevidím důvod, proč by ti je směnárna nerozměnila..? Zkušenost s výměnou na drobné nemám, ale od toho směnárna podle mě je, popř. i banka, jak říkáš. Já bych tam zkusila zajít. Spíš naopak mě nenapadá nic jiného, kde by to šlo :think:

Směnárna může argumentovat tím, že má drobných bankovek málo, ale určitě bych to zkusila, to by bylo, aby se nenašla alespoň jedna, která by byla ochotna rozměnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
8.5.11 11:08
Raduš.ka44 píše:
Pomka píše:
Ahoj,
nevidím důvod, proč by ti je směnárna nerozměnila..? Zkušenost s výměnou na drobné nemám, ale od toho směnárna podle mě je, popř. i banka, jak říkáš. Já bych tam zkusila zajít. Spíš naopak mě nenapadá nic jiného, kde by to šlo :think:
Směnárna může argumentovat tím, že má drobných bankovek málo, ale určitě bych to zkusila, to by bylo, aby se nenašla alespoň jedna, která by byla ochotna rozměnit.

Určitě, směnárna většinou dává „velké“ bankovky. Ale fakt mě nenapadá nic jinýho, snad ta banka by byla lepší, ta by měla drobné mít určitě :nevim: Kam jinam? Netuším… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
8.5.11 11:47
Raduš.ka44 píše:
Pomka píše:
Ahoj,

To si prave myslim,ze timhle budou argumentovat a jeste tim,ze si ty penize stejne u nich nemenim,jen rozmenuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
8.5.11 11:50
Pomka píše:
Ahoj,

Ve směnárně jsem pracovala…A valuty na menší jsme rozměnovat nesměli…Záleží na směnárně, ale šla bych rovnou do banky…

• Nahlásit
  • Citovat
byron
8.5.11 11:52

Jo a některé směnárny rozměnovaly, ale také za poplatek…vždy se dopředu zeptej.

• Nahlásit
  • Citovat
byron
8.5.11 11:54
Pomka píše:
Raduš.ka44 píše:
Pomka píše:
Ahoj,
Určitě, směnárna většinou dává „velké“ bankovky. Ale fakt mě nenapadá nic jinýho, snad ta banka by byla lepší, ta by měla drobné mít určitě :nevim: Kam jinam? Netuším… :think:

Směnárna prodává to, co nakoupí od zákazníka.......
S tou výměnou opravdu záleží na tom, o jakou směnárnu jde…konkrétně ty stodolarovky byly obtvlášt jeden čas porblematické…

• Nahlásit
  • Citovat
7319
8.5.11 13:47
byron píše:
Pomka píše:
Raduš.ka44 píše:
Pomka píše:
Ahoj,
Určitě, směnárna většinou dává „velké“ bankovky. Ale fakt mě nenapadá nic jinýho, snad ta banka by byla lepší, ta by měla drobné mít určitě :nevim: Kam jinam? Netuším… :think:
Směnárna prodává to, co nakoupí od zákazníka.......
S tou výměnou opravdu záleží na tom, o jakou směnárnu jde…konkrétně ty stodolarovky byly obtvlášt jeden čas porblematické…

Takže spíše nejdřív do banky :palec: Jinak s poplatkem bych počítala v každým případě…výjimkou by asi bylo, kdyby to udělali zdarma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama