Reklama

Ubytování v Bešeňové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mazzotti
Stálice 53 příspěvků 04.05.11 12:25
Ubytování v Bešeňové

Nevíte někdo o nějakém peknem ubytování v Bešňové nebo někde poblíž, za rozumnou cenu. Bude nás 6 dospělých a 6 dětí.

Reklama

Reakce:

Ellhana
Závislačka 3259 příspěvků 04.05.11 12:29

Ahoj,
my jedeme na tuhle chatičku, je to kousek od Bešeňové(pokud teda myslíš tuhle na Slovensku :wink: )

http://liptov.sk/chatapepa/

aha ale asi se tam nevleze 12 lidí, to by asi záleželo,jestli jde taky o malé dítko v cestovní postýlce a táák podobně :-D

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.11 12:34

záleží v jaké cenové relaci a do jaké vzdálenosti si to představuješ… u Vlašimy vím o několikasuper ubytováních

Mazzotti
Stálice 53 příspěvků 04.05.11 12:37

myslela jsem Bešeňovou na slovensku

sophinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.11 12:38

jsem slepá promiň :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >