Reklama

Kemp Lipno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hannyss
Povídálka 21 příspěvků 27.04.11 17:13
Kemp Lipno

Poraďte prosím kemp na Lipnu vhodný pro karavany i stany, popř. s chatkama. Pěkné koupání, večerní posezení, něco pro děti, v noci celkem klid, čisté sociálky…Děkuji

Reklama

Reakce:

Jaja027
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 27.04.11 18:41

kemp Modřín

missah 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.15 20:55

Ahoj. Prosím o tip na letní dovolenou.
Příští léto máme v plánu Lipno. 2 dospělí a děti 3 a 4 roky. Představuji si chtatku, mini kuchyň (stačí lednice, mikrovlnka, konvice - vařit nebudu), nutností je vlastní sociální zařízení. V kempu musí být dětské hřiště. Ideálně v blízkosti chatek. Chatička v dobrém stavu, žádné hnusné matrace atd., ale zase nemusí být extra luxusní, protože jsme většinou přes den pryč. Kemp spíše klidnější. Aby tam v noci nepořvávala opilá mládež:) Takže takový kemp pro rodiny s dětmi.
Několik let jezdíme do Českého ráje do Drhlen. Vřele doporučuji. Ale už chceme někam jinam.

Moise
Hvězda diskuse 35908 příspěvků 16.11.15 21:55

@missah přímo na Lipně se nejvíc asi jezdí do Modřínu, ale teď si fakt nejsem jistá, jestli tam jsou i chatky :think: Není špatnej, ale na můj vkus, když porovnám třeba vybavení s jinými kempy, tak mi přijde dost předražený. Ale to dělá ta lokalita :roll:

Maggie12
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 16.11.15 22:03

@missah kdyz jsem nebyla na materske tak jsem pracovala na recepci kempu Modřín. Je to přímo Lipno nad Vltavou a vim, že chatky přímo na Lipně nejsou. Ale skvele jsou jurty. Jsou nove udelany a maji 4 postele ( madracky) mala kuchyňka no podivej se na stranky :-) www.lipno.info a tam si najdi Modřín. Jen ty zachody nejsou v Jurte ale jsou kousicek od nich. Je tam i hriste pro deti.

micta
Generální žvanilka 23581 příspěvků 16.11.15 22:13

@missah koukni na lipno-olšina. akorát to vlastní wc asi neklapne.
my tam byli asi před 4-5 lety. tenkrát to pro nás byl až moc klidný kemp-nic se tam neděje. ale hřiště pro děti tam je.
ubytování-je možnost stan i karavan i chatky.ty jsou 4- místné a 6-ti místné. my byli v těch 4 místných-byla tam jen lednice,2× palandy, skříň, lavice a stůl.(jestli povezete víc elektroniky sebou-prodlužovák nutný!!!)

Moise
Hvězda diskuse 35908 příspěvků 16.11.15 22:21

@missah ještě mě napadlo, jestli netrváte vyloženě na Lipně nad Vltavou, tak ve Frymburku jsou dva velmi dobře hodnocené kempy, jeden snad vyhrál Kemp roku nebo tak nějak. Možná kouknout tam. Je to na cyklostezce do Lipna

missah 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.15 06:50
@Maggie12 píše:
@missah kdyz jsem nebyla na materske tak jsem pracovala na recepci kempu Modřín. Je to přímo Lipno nad Vltavou a vim, že chatky přímo na Lipně nejsou. Ale skvele jsou jurty. Jsou nove udelany a maji 4 postele ( madracky) mala kuchyňka no podivej se na stranky :-) www.lipno.info a tam si najdi Modřín. Jen ty zachody nejsou v Jurte ale jsou kousicek od nich. Je tam i hriste pro deti.

Na ty jurty jsem už koukala. To by se dětem asi líbilo a vlastní WC by oželely;). Jen se bojim, aby tam nebyl moc frmol a hluk, když jsou tam i stany. Jezdila jsem pod stan s partou k přehradě a moc " hodný" jsme tehdy nebyli;).

Moise
Hvězda diskuse 35908 příspěvků 17.11.15 07:35

@missah dneska uz mladi pod stan jezdi uplne minimalne ;) Frmol je tam pres den, to je jasne, je to velky kemp, ale v noci jsme nemeli problem.
Detske hriste je spis pro vetsi deti - bylo jich tam hodne a batole tam malem uslapali :lol:
Fajn zase je, ze tam delaji ruzne programy pro deti - my teda stihali jen ranni rozcvicku, pak jsme byli na vylete, ale byli neco dopoledne i odpoledne

Maggie12
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 17.11.15 09:49

@missah V noci tam je přes prázdniny noční hlídač a kdyby byl problém tak je možné říct jemu, ale pokud se pro Jurty rozhodnete tak doporučuju hned na začátku dubna zarezervovat!!! jsou hned plný :) Animace pro deti tam jsou a jsou rok od roku lepší :) a je to fajn protože je to přímo Lipno nad Vltavou a ne dál.. třeba ve Frymburku je kemp jeden hlavní a to je Holandský.. mají i Holandský majitele a tam bych s detma nejezdila pokud chcete klid.. :D Holandani být v klidu neumí a to ani když to jsou rodiny s dětmi.. a druhý je jen rybářský a tam snad jsou jen kadibudky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak tam bych taky nejezdila :) kdyby si měla ještě nějaké otázky napiš. Jak říkám pracovala jsem na Modříně před mateřskou a na Lipně bydlím :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >