Reklama

Kde nejlépe prodat dětské oblečení a kočárek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MagdalenkaK
Nováček 2 příspěvky 23.02.17 20:31
Kde nejlépe prodat dětské oblečení a kočárek?

Dobrý den,
můžete mi poradit, kde nejlépe prodat použité dětské oblečení a také kočárek? Jaké máte zkušenosti?
Díky za odpověď. ;)

Reklama

Reakce:

Včelička992
Závislačka 3331 příspěvků 23.02.17 20:36

Ja mam dobrou zkusenost s nakupem zde. Je tady hodne nastavajicich maminek, takze si myslim, ze muzes klidne hodit inzerat tady :)

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 23.02.17 20:37

Ja prodala na bazos.cz, nebo i tady v bazarku, ale nesmi se davat vysoka cena :)

Fima
Nadpozemská drbna 29217 příspěvků 13 inzerátů 23.02.17 20:37

Prodala jsem všechno přes internet. Inzerovala jsem tady na Emimču, na Modrém koni, na Facebooku. Zkušenosti mám dobré, nebyl problém, prodávalo se dobře. Tak dobře, že mi nic nezůstalo a budu to pro třetího kupovat znovu. :mrgreen:

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 23.02.17 20:38

Doporucuju bazarky na fb, nejlepe vaseho mesta. Pri osobnim odberu odpada nutnost baleni a noseni na postu.

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 23.02.17 20:47

Mimibazar, modry konik a tady…prodala jsem na pár drobností vše a relativně hned- dokonce mám už stálé odběratelky oblečení po klukách :)…jen kočár si nemůže najít nového majitele

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 23.02.17 21:00

Kocary jsem prodala pres bazos a obleceni nikdo nechce :roll: i kdyz je opravdu pekny. To opravdu musim dat tak 10kc/ks :roll: ale na obleceni nejlepsi fb bazarky z daneho mesta- osobni predani. I kdyz par kousku jsem prodala i zde ;)

petra79
Echt Kelišová 9906 příspěvků 23.02.17 21:17

Tak ja mam dobrou zkusenost s prodejempotreb pro detina sbazaru. prodala jsem tam kocar kolotoc nad postylku prebalovaci tasku. a obleceni tady nebo pres fb skupinky

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 23.02.17 21:47
@Zorbas píše:
Kocary jsem prodala pres bazos a obleceni nikdo nechce :roll: i kdyz je opravdu pekny. To opravdu musim dat tak 10kc/ks :roll: ale na obleceni nejlepsi fb bazarky z daneho mesta- osobni predani. I kdyz par kousku jsem prodala i zde ;)

Hele opravdu musíš zaujmout cenou, jinak to neprodáš. Já zrovna zítra letim na poštu. Teď během dvou měsíců prodávám už třetí krabici.Fakt paráda. Prodávám levně, jinak bych to měla ve skříni věčně. První krabicijsem prodala za 300,druhou za 400 a zitra posílám za 550 :dance:

Pimperelle
Kecalka 172 příspěvků 24.02.17 13:49

Já dobře prodala na Bazoši, ráno jsem vystavila inzerát, večer prodáno na druhý konec republiky. Tady na bazárku inzerát se stejnou cenou strašně dlouho a nic, ani jeden zájemce.

Taky není špatná aplikace Letgo, ta je spíš pro prodej blízko bydliště, krásně zobrazuje inzeráty z okolí.

Jjjaannaa
Povídálka 23 příspěvků 28.08.17 12:00

Já prodala kočárek a věci po dětech přes **, zadarmo odvezou věci, nafotí, prodají, máš to úplně bez práce, pak peníze pošlou na účet.

Edit admin - odstraněn odkaz

Sára 1
Echt Kelišová 8640 příspěvků 07.10.17 22:24
@Jjjaannaa píše:
Já prodala kočárek a věci po dětech přes **, zadarmo odvezou věci, nafotí, prodají, máš to úplně bez práce, pak peníze pošlou na účet.Edit admin - odstraněn odkaz

Přes co jsi to prodala? A byla jsi spokojená s cenami?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama