Osvědčené značky oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jowana
Echt Kelišová 9514 příspěvků 17.02.17 07:50
Osvědčené značky oblečení

Ahoj, zrovna se probírám oblečením dětí a přemýšlím o nákupech na jaro. Už jsem nějaké shopy prošla, ale možná je ještě brzo a zatím není moc výběr. Proto by mne zajímalo, kde rádi nakupujete a k jakým značkám se rádi vracíte? Mám raději sportovnější, funkční, kde jsou spíš užší střihy a např. trika delší (hrozně mě rozčilují dlouhé rukávy a krátká délka :cert: :) ) tak prosím o tip, kde bych takové sehnala? Zatím jsem se ráda vrátila k HM, Lindexu, Pidilidi, Tchibo, Topolino. Např. Next a Zara mi moc nesedla. Když stihnu, vezmu i z Lidlu, ale u nás hned rozebrané..navíc např. jejich softshell moc funkční není, ale tepláky a trika mi vyhovují.

Reakce:

Aliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 17.02.17 08:17

Mám ráda věci Pardubických Věciček (little things), sportovní oblečení od Vrchlabské firmy Fantom (od obou beru minimálně jednou ročně). Z větších obchodů Lindex, řada Fix na bundy a oteplováky je úžasná.

Beata 68
Povídálka 25 příspěvků 17.02.17 09:15

Tak mě se asi nejlépe nakupuje v C&A. Velký výběr. A nebo Takko :lol:

reny14
Ukecaná baba ;) 2416 příspěvků 17.02.17 09:15

Alpine Pro. Ale je to drazsi, snazim se ve slevach, ale ne vzdy to jde. Oteplovaky, funkcni trika maji uzasny. Mame nekolik let a po x pranich jsou porad stejny. Jinak klasika Lidl, F&F, CA, neco ze Sportissima…

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 17.02.17 09:37

Softshelové oblečení nakupuji od Unuo. Perfektní provedení, výborná kvalita, krásně to vypadá. Můžu doporučit. Ostatní oblečení kupuji všude možně, nemám vyloženě nic oblíbeného. Kde mě co zaujme, tak koupím. Nakupuji v Tchibo, v Lidlu, v Tescu, HM, něco málo máme i z Kiku a Pepca (tepláky do školky, kraťasy).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >