Co k černým šatům?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misheelllka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.17 11:57
Co k cernym satum?

Ahoj, mame ve meste ples. Nebo nevím jestli ty to tak mohu nazvat :D
Vybrala jsem si „malé černé“ ovsem nevim co k nim. Líbí se mu červené lodicky ale nevim co dal k tomu aby to vypadalo pěkně. V jaké barve psanicko, doplnky, líčení, nehty… Nebo nemate nějaký napad jakou barvu vybrat k cernym satum? Nechci aby to vypadalo kycovite, ale ani nudne… :D dekuji za rady a přeji krásný den :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 08.02.17 11:59

Co třeba; černé šaty, kouřové líčení, rty+boty+psaníčko a nehty ve stejné barvě?

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 08.02.17 12:00

Já bych to viděla na malé černé, a ve stejné barvě lodičky, nehty a doplňky?

Misheelllka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.17 12:03
:)

Ja prave nevim jakou barvu zvolit. Ta cervena je dost vyrazna tak se i celkem bojim abych nevypadala jak de… :D uvazovala jsem i o nejake béžové, ale rada si necham poradit od nekoho kdo se trochu vyzna.
Doplnky by jste volili stříbrné nebo zlate?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 12:10

Malé černé se na ples nehodí, ale proč ne, mižeme být origomální…červené lodičky plus malé černé je dobrá kombinace barev a k tomu bíle stríbro, záleží od strihu, pokud jde o jednoduché puzdrové šaty, černé, tak minimalistický, jednoduchý, stříbrný, moderní šperk, náramek, muže být klidne jenoduchý 5 až 10 centimetru široký náramek, zasada je žádne zlato, ( červená, plus černá plus zlato je lacný, kolotočársky, cigánsky gýč ) dávejte si pozor na ty vaše flitry, ty bych na vašem míste odpárala, dáma s vkusem flitry nenosí ☺

Salorka
Závislačka 4232 příspěvků 4 inzeráty 08.02.17 12:14

Co nějaká modrá? Ne úplně tmavá, ale trochu výraznější?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 12:14
@Misheelllka píše:
Ja prave nevim jakou barvu zvolit. Ta cervena je dost vyrazna tak se i celkem bojim abych nevypadala jak de… :D uvazovala jsem i o nejake béžové, ale rada si necham poradit od nekoho kdo se trochu vyzna.
Doplnky by jste volili stříbrné nebo zlate?

Nr!!! bežová a černá se absolutne nekamarádi…klidne si vemte malé černé, černe punčochy a červené lodičky, pokud jsou šaty jednoduchého strihu, spíš puzdrové…pokud jsou vyčačkané, komplikované a s flitry, tak červené lodičky mužou pusobit priliš expresivne pri expresivních šatech, v tom pripade bych volila černé lodičky…

Misheelllka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.17 12:14

Neni to ples jako takovy, spise spolecenska udalost. Saty jsou bez jakýchkoliv flitru, retizku krajek atd.. Jsou jednoduche se širšími raminky, skoro zadny výstřih. Do patku je jeste cas, uvažovala jsem i nad jinou barvou satu bohužel neumim kombinovat tyto společenské outfity :D :(

Misheelllka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.17 12:16

Ja jsem zamilovana do takovych svetle ruzovych nebo merunkovych satu, bohuzel v dohledu 30km od meho bydliste zadne nemaji. Jen cerne a pak same leskle zlate atd.. A to. odmitam mit v satniku natoz na sobe.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 08.02.17 12:16

První co mě napadlo je rakev

Misheelllka
Povídálka 14 příspěvků 08.02.17 12:19

Popripade jakou barvu satu a střih by jste doporucili kdyz teda ty cerne male se nehodi.. Mam cca 160-165cm, hubena postava a prsa u me nenajdete :lol: :lol: vlasy mam hnedo-zrzave.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 12:19
@Salorka píše:
Co nějaká modrá? Ne úplně tmavá, ale trochu výraznější?

ne, černá a modrá není vhodná kombínace barev., obe barvy jsou silné, expresívní…černá plus bíla, anebo černá plus červená, to je ideálni kombinace…expre­sivne barvy, jako je modrá, tyrkysová, zelená je vhdoné kombínaovat s neutrální, jemnou, bledo šedou…anebo modrá a zelená,

Malaga
Generální žvanilka 24721 příspěvků 08.02.17 12:20
@Misheelllka píše:
Ja jsem zamilovana do takovych svetle ruzovych nebo merunkovych satu, bohuzel v dohledu 30km od meho bydliste zadne nemaji. Jen cerne a pak same leskle zlate atd.. A to. odmitam mit v satniku natoz na sobe.

docela by mě zajímaly ty barevné šaty…nebyly by odkazy na nějaké podobné?

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 12:21
@Misheelllka píše:
Popripade jakou barvu satu a střih by jste doporucili kdyz teda ty cerne male se nehodi.. Mam cca 160-165cm, hubena postava a prsa u me nenajdete :lol: :lol: vlasy mam hnedo-zrzave.

ale možná se vám hodí, proč si myslíte, že se vám nehodí? záleží na úučesu a mejkape, jaký si udeláte.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 12:24
@Misheelllka píše:
Neni to ples jako takovy, spise spolecenska udalost. Saty jsou bez jakýchkoliv flitru, retizku krajek atd.. Jsou jednoduche se širšími raminky, skoro zadny výstřih. Do patku je jeste cas, uvažovala jsem i nad jinou barvou satu bohužel neumim kombinovat tyto společenské outfity :D :( [/citace

černé šaty, černé lodičky a bíle stribro…anebo ješte líp černe šaty, červené lodičky a bile stribro, pokud máte hnedo zrzavé vlasy, tak červenou barvu k černé mužete klidne.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak si vyrobit ten nejhezčí adventní věnec?

Chtěli byste si vytvořit adventní věnec, ale nejste si stoprocentně jistí,... číst dále >

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový fotbalový boss na obzoru? Zemanův kancléř Mynář si chce koupit Slovácko

Fotbalové Slovácko letos patří mezi nejhorší týmy v české nejvyšší soutěži.... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >