Kde plavat v Brně?

9843
22.8.07 10:25

Kde plavat v Brně?

Ahoj holky,
doporučíte mi, kam chodit plavat s kojencem v Brně? Máte nějaké zkušenosti, nabídka je poměrně široká, ale nemám moc doporučení. Díky moc za pomoc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1652
22.8.07 11:09

já myslím, že ti každý doporučí něco jiného..protože byl spokojený, neslyšela jsem za dobu co mám děti (4r), že by někdo nebyl s některým plaváním po Brně nespokojený…spíš naopak..a to si pak vyber, že :lol:

Já mám zkušenost 3,5r starou s Filií na Lesné - je to tam opravdu pěkné, zázemí pro děti…a teď se chystám znovu plavat s nejmladším..ještě jsem nevybrala, ale protože podmínky jsou srovnatelné tak vyberu asi to co budu mít po cestě ať se nemusíme přepravovat moc daleko..přece jen Lesná je od nás přes celý město. a doufám, že místo ještě najdu ;-)

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
22.8.07 13:31

Jak psal Zdenik, plavani jsou v Brne myslim kvalitni, mozna bych jen koukla cenove, tam se casto lisi i treba v 500Kc/na 10lekci. Ja chodila s dcerou 3roky do Plavacku za Luzanky a byli jsme spokojeni, i cena byla prizniva. Ted nevim, prestehovali jsme se do KOuhotek, cili tady jsme s Matyskem chodla k Dane, kterou znam ze cviceni a mame tu i Kenny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 19:10

Znovu otevírám toto téma. Potřebuji poradit s plaváním pro malé miminko 4 měsíce. J něco takového v Brně? Nechystáte se někdo zapsat na kurz?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
802
28.11.15 21:45

@HelenaSofa Já co koukala, tak všude to měli od 6 měsíců. My chcem začít od 7.12. ve Filia na lesne, ale malé mu už bude 7 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
28.11.15 21:50

@HelenaSofa Od čtyř měsíců se neplave nikde, protože to není povolenou hygienou. Plave se od šesti, ale vím, že třeba v Plaváčcích v Černých polích mají první kurz od 5 měsíců. Na webu to nenajdeš (myslím), ale při zápisu se do toho kurzu můžeš přihlásit. Je možné, že to mají i jiné bazény, já vím jen o tomto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.15 19:45

@Hoa Mai Aha, děkuji ti za info. To jsem vůbec netušila že malé mimča nesmějí do bazenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
5.12.15 00:55

Jj, ale vydržte, i v těch 6 měsících je to tak akorát. V mezičase doporučuji zvykat miminko na chladnější vodu (postupně snižovat teplotu vody ve vaně), v bazénech pro děti je sice voda teplejší, konkrétně na Plaváčcích tuším 31 stupňů, ale přece jen teplá vana to není, takže některá miminka tam pak pláčou, protože na to nejsou zvyklé a je jim tam zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama