Plavání - Praha 9,10,3

2904
15.6.07 11:39

Plavání - Praha 9,10,3

Ahoj
přestěhovala jsem se za Prahu a hledám nějaké plavání v těchto lokalitách …Hostivař, Letňany, Žižkov a ze všeho nejlépe Černý most.....
Neměla byste některá nějaký typ? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15043
15.6.07 11:50

Myslis jako plavani pro miminka? Primo na CM je toto http://www.anahita.cz/ a kousek dal dole v Kyjich toto http://www.studio-kytka.cz/04.htm V tech Kyjich plave kamoska a prej super, my jsme prihlaseny od zari, tak jsem zvedava. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
15.6.07 12:45

Mohu se přidat se stejnym dotazem na plavání, ale Praha 5-6? Popř máte někdo zkušenosti s plaváním v Kralupech? Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
15.6.07 15:00

Ahoj,
pokud by ti nevadily Vršovice (taky je to Praha 10), tak doporučuju Juklík - chodili jsme tam přes rok a naprostá spokojenost!!!

A - pro Cestmira - na Praze 6 se určitě plave v hotelu Praha (tuším že to má zamluveno BC Kenny) a pak v poliklinice Na dlouhém lánu - udělali tam nahoře nějaký bazén a vířivku, chtěla jsem tam chodit, ovšem jejich arogantní jednání v recepci a neschopnost moje jméno správně opsat (a to jsem je ani nenutila to vyslovit! :twisted: ) mě přesvědčili, že tam mě nikdo neuvidí! Ale kamarádka tam chodí a je celkem spokojená…

Já nedám dopustit na ten Juklík :wink: www.juklik.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
15.6.07 20:24

ahojky, my budem chodit plavčit do kytky, pokud budeš chtít tam tak dej vědět dám ti číslo do Kyjí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
15.6.07 21:12

Ahojky,tak my jsme spokojeni s Plaváčkem:o) www.plavacek-deti.cz
chodím tam už 2,5 roku,teď s oběma dětmi a jsem spokojená.Plavou ve Factory Pro na Černém mostě.(vedle IKEA,tam,jak je Village Cinema)
papa Terez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
15.6.07 21:27

Jeste se plave ve Studiu Motylek v Letnanech, je to drazsi (cca. 4000.- na 3 mesice), ale moc pekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
17.6.07 21:18

Díky za typy…jste hodné......:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
17.6.07 21:31
Zlatka píše:
ahojky, my budem chodit plavčit do kytky, pokud budeš chtít tam tak dej vědět dám ti číslo do Kyjí.

Chtěla bych se optat, kolik to stojí v těch Kyjích? Na svých stránkách ceník nemají.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
19.6.07 11:49

Jako zacatecnici platime tusim 280,– za lekci, je to 15 lekci za 4200,–. S dalsimi kurzy u nich klesa cena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
20.6.07 09:57

Dík…
a náhradní hodiny,když je dítě nemocný? Je s nima problém? nebo vracej penízky? Jak to funguje? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
27.6.07 22:38

chodíme od půl roku taky do plaváčka ve factorypro a jsme moc spokojení, už jsme se přihlásili na další-podzimní kurz. systém náhrad je v pohodě, i když jsme se omlouvali ten den ráno, nebyl problém si nahradit, omluvenek od lékaře netřeba (i to jsem někde slyšela, že chtějí…)
a chodí tam s námi taťka - skoro pokaždý. jako že ne že tam jde s námi a kouká, on jde s námi do bazenu. jsme tam všichni tři. a je to prima :lol: připlácíme pak na něj 70.-/lekci. a můžeme vpodstatě neomezeně do sauny, vířivky a vůbec tam pobejt.
takže vřele doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3071
4.9.07 20:01

ahoj!
jsem zapsaná na kurz plavání do plaváčku na čerňáku…
napadlo mě jestli tu taky není nějaká mamča co půjde poprvé…
budeme chodit ve čtvrtek…

kačka a artuš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
31.5.10 13:40

Ahojky supr bazén je v Hloubětíně,je tam slaná voda.Opravdu doporučuji…Není tam žádnej chlor tak pak je supr pocit a žádné pupínky a vyschlá kůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
21.6.10 08:00

Tak my odchodili 2kurzy na Černém Mostě (chodili jsme v úterý),a tento jarní kurz jsme už neabsolvovali.Vadila mi extrémně studená voda v bazénu,maminky i děti drkotali od začátku lekce :roll: ,a taky musím říct,že lekce byly v podstatě pořád stejné…
Každopádně plus tohodle místa je sauna a relaxační zázemí,kde si dítě v pohodě namažete,lehce oblíknete a pak teprve do šaten.a všude je velká prostornost :palec:
Já ted chodím jarní kurz do Kolína,kde je super cena,místo 4.000,– platím 1.600,–(ale chápu,není to Praha),ale přístup lektorky je neskutečný,konečně jsem pochopila jaké rozdíly můžou být :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama