Kde prodat kočárek a přebalovací pult?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.1.22 09:23

Kde prodat kočárek a přebalovací pult

Ahoj všem,
jdu si dát poradit. Kde mám prodat kočárek, přebalovací pult, hračky na kočárek i nějaké to oblečení. Na bazaru mám nafoceno a nic. Vše po jednom dítěti jako nové. Je mi líto vyhodit. Nejlépe Praha západ a Kladenkso

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12791
28.1.22 09:24

Jako vždycky to prodáš, když stáhneš cenu. Ale jinak zkus FB marketplace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
28.1.22 09:31

Věci po dětech se prodávají špatně, resp. hodně rychle ztrácejí na hodnotě.

Proč to bereš z extrému do extrému - prodat nebo vyhodit.
Co darovat? Na FB jsou třeba skupina Darujeme pěstounům, Patron dětí, určitě budou i skupiny, kde se pomáhá samoživitelkám. V každém větším městě je charita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
28.1.22 09:36

Zkus na FB Marketplace, tam se prodava celkem dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14625
28.1.22 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj všem,
jdu si dát poradit. Kde mám prodat kočárek, přebalovací pult, hračky na kočárek i nějaké to oblečení. Na bazaru mám nafoceno a nic. Vše po jednom dítěti jako nové. Je mi líto vyhodit. Nejlépe Praha západ a Kladenkso

Ahoj,

m se nejlépe prodává na FB stránce našeho města - kočárek a přebalovák prodáš určitě. Oblečení je tolik a poslední dobou šly ceny dolů, takže to jsem i s hračkama vzdala a ty jsem prostě SWAPovala - a dobře jsem udělala. :mrgreen:

Jde i o nafocení a popis věci. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
28.1.22 09:57

Tak dost záleží na ceně, ono napsat super stav a srazit cenu o 20% není terno. Třeba já svůj kočáře Mutsy iGO po klukovi se vším všudy (3v1, fusaky, pláštěnky, držák na pití, taška) pořídila tak okolo 30T a prodala za 3,5. Paní byla nadšená, její kamarádka jí chtěla podobnou kombinaci (nevím značku) prodat za deset

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4996
28.1.22 10:04

Buď máš ošklivé fotky, nebo moc vysokou cenu. Myslet si, že když je to skoro jako nové, tak to prodáš za skoro tolik, jako stálo nové, je naivní, trh je použitých dětských věcí plný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
28.1.22 10:10

Ja prio zajimavost koukala nejak min tyden, ze kocar z roku 2017 co mam schovany pro druhe se stale prodava do 15 tis a ja koupila za 9 tis necely rok pouzivany. A stale se prodava za 7-9 tis. no to se nedivim, kdyz za tu dobu to stihlo minimalne dve decka, ze to nikdo za ty prachy nechce :nevim: Ja si rikala, ze bude super kdyz to s taskou, fusakem a velkou vybavou prodam za 3-4 tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4390
28.1.22 10:15

@hospodki ja byla treba prekvapena, jak moc si drzi cenu Thule. Puvodne jsem chtela bazarovy, ale kdyz jsem videla ty ceny, tak jsem tech par tisic prihodila a koupila si funglovku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4667
28.1.22 10:15

Asi to mas příliš drahé. Bud cenu necháš a budeš cekat a třeba se taky nedočkas, nebo patřičně zlevnis, prodas hned a mas ty věci z krku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6764
28.1.22 10:28

@Ernais jj, koukala jsem tuhle na houpatka… lidi chteji 700 za neco co jsem teda radsi koupila fungl nove za 900 s dopravou. Radsi priplatim kdyz je rozdil maly. to same ted sleduju woom kola. bazar za 9-10 000 a nove za 11 000.. No co si asi tak vyberu kdyz vim, ze cena pujde nahoru a nejspis to za 4 roky prodam za 11 protoze, uz bude stat 15 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10158
28.1.22 10:30

Na Sbazaru daruji za odvoz nebo kód Záslikovny, zatím zmizelo všechno - oblečení, židlička, ložní prádlo do postýlky, houpátko… Ale mně fakt šlo jen o to, aby pěkné věci ještě někde posloužily, taky spoustu věcí dostávám darem, tak to beru jako přirozený tok krámů :D Nějaké oblečení mi vzali do komise v místním kamenném bazárku, za to bylo pár stovek, spíš teda desetikorun :D Ale tam si vybírají už opravdu jen top věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
28.1.22 12:20

Prodávám přes Sbazar. Úplně v pohodě. Marketplace je z mého pohledu slabší na prodej. Na Sbazaru jsem prodala zatím vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4641
28.1.22 13:23

Sbazar a Facebook. Prodala jsem zatím vše. Dávám vždy za půlku PC.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.1.22 14:45

Ahoj můžeš mi poslat odkaz kde najdu tvoje zboží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat