Kde prodavat dámské oblečení?

13
28.11.20 20:28

Kde prodavat damské oblečení?

Ahoj :mavam: potrebovala bych radu, nejakou dobu jsem me oblečení prodavala na Vinted, bohužel je to tam už celkem mrtvé. Prosím, máte nejaky tip na fb skupiny nebo stranky kde prodavat?😍 Jestli mate zajem muzete kouknout ke me Vinted ( majaaaa9) mam tam krasne znackove kousky (vetsina nove ktere neunosim) :) Hezky vecer všem a dekuji moc za odpovedi!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6241
28.11.20 20:49

Vsude je toho az az.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
28.11.20 20:58

Já myslím, že dneska se oblečení z druhé ruky vůbec nevyplatí, takže prodat ho, je problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2003
28.11.20 20:58

Když si chce člověk koupit leginy, tak za 200 kč si je rovnou koupi nove a nepujde na bazar. A navic si nikdo nekoupi obleceni, ktere vypada, ze bylo zrovna vytazene krave z tlamy. Je potreba ho vyžehlit. A take velikost xs oblekne jen malokdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12664
28.11.20 21:01

Taky by me to zajimalo. Mam spoustu krasneho obleceni, tzn. unahlene nakupy :D
Kde to prodat? Jsou to pekne veci, spoustu uplne novych… jen mi to zabira misto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
749
28.11.20 21:06

Prodat obleceni je temer bez sance. Mozna zkusit hooodne pod cenu a jen v perfektnim stavu nebo nove (nejlepe s cedulkou). Zkuste vsechny nejznamejsi bazary na internetu (kvuli reklame nepisu jake) nebo nabidnout kamaradkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
441
28.11.20 21:11

Jestli se ty starosti ohledně prodeje vyplatí :nevim: pokud je toho hodně tak se stoho posílání pos.res :lol: do kontejneru pro charitu a e to bez starostí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19322
28.11.20 21:11

Bez šance. Ještě tak dětské hodně vybraných značek. Ale dámské? Koupit něco bez vyzkoušení, bez možnosti zboží vrátit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3175
28.11.20 21:15

Ono to zas přijde. Na Emiminu je sice mocný „v Primarku můžu mít nový za stopade“ sentiment, ale řekla bych, že dneska snad už většina lidí nenakupuje oblečení z druhé ruky z ekonomických důvodů.

Levný značky bych asi dala rovnou do charitativních kontejnerů, ty luxusnější, co tam máš, bych zkusila prodávat trpělivěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
28.11.20 21:16

Rozdat.
Já jsem vždycky ráda, když podaruju někoho ze známých, kdo to pak unosí, na kom to občas i vidím. Takže jásám za každého, kdo se rád nechá obdarovat, i s dětským i s dospěláckým oblečením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11324
28.11.20 21:22

Já tu mám taky hodně věcí, které jsem neunosila. Upřímně - nechce se mi s tím fotit, měřit… Kdysi jsem to teda zkoušela, ale pak jsem to vše odvezla a darovala na charitu. Byly to krásné svetry a kdybych se do nich vešla, tak to nosím. Snad to vyuzili. Mám tu jako většina hodně oblečení po detech. I to je běh na dlouhou trat. Něco jsem prodala. Něco mi zabralo takového času s focením, měřením, x inzeratu. Nakonec jsem to teda asi po 2 letech prodala a paní byla nadsena. Ale byla to nahoda. Zrovna tak jsem chtěla přidat kocarek. V zoufalství jsem ho chtěla darovat. Nakonec náhoda - ozvala se paní, byla nadšená a k tomu dostala ještě hodně veci. Dokonce mi pak i napsala, že je noc spokojená, když ho začala používat. To hodně potěší. Mám tady teď třeba nové dívčí i chlapecké rifle různých velikostí. S cedulkami. Ty bych chtěla prodat aspoň za něco. Kolik byste třeba poradili dát cenu? Velikosti 98 - 134. Vím, že s poštovným to už není zajímavé. Vše značka Lupilu. Moje zkušenost je, že buďto dlouho čekat, davat inzeráty a být trpěliva. Hodně trpělivá. Prodá se toho víc ve větším městě. A ještě mám známou a ta má hodně známých, tak prodá spoustu věcí po dceři i svých - ceny m třeba 150 Kč za triko. Asi je to i o umění prodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
28.11.20 21:26

@Mija99
A jinak jsem se dívala a bundu a kabát za 10 tisíc, mikiny za 4 tisíce…
Jako já chápu, že pořizovací cena mohla být dvojnásobná (pokud jsi to nekupovala v nějaké echt výprodeji), ale fakt si nemyslím, že se najde moc lidí, co si tak drahé kousky koupí a ještě jakoby z druhé ruky.
Občas se mi stane, že prodávám i novou věc (třeba u dětí - zapomněli jsme že ji máme a vyrostly z toho dřív, než to oblekly), prodávám občas za třetinu a i to je někdy problém. Pokud to koupím za plnou cenu a ne někde ve slevě, tak třeba nová bunda za 1500 se neprodá ani za 500, i když je nová. Nošené z 90% rozdám, prodávám jen kvalitní zimní věci - bundy, oteplováky, Gore-tex boty.
A ty věci z Orsay, New Yorkeru a HM, to bych rozdala, pokud máš komu, to asi neprodáš. Nošené kraťase z NY za 200, to je fakt přepísklá cena.

Příspěvek upraven 28.11.20 v 21:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
28.11.20 21:34

Máš to drahé, špatně vyfocené a zmačkané. Tím drahé nemyslím ten kabát Max Maxa, ale třeba ty svetříky mi přijdou hodně oldies za 300Kč. Kabát za 799Kč z Manga mi přijde také dost, boty za tu cenu koupím v každém výprodeji :nevim: mě jde teda Vinted dobře, ale já to dávám fakt za pár kaček. Sama kupuju jen to výhodné, ne co koupím jinde za stejnou cenu. Hader je všude dost no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
28.11.20 21:46

@bublifucekk Je to opravdu piplačka všechno to nafotit a popsat, ale zkusim na tom zapracovat at to vypada lip, a ceny dat dolu, bohuzel napr. bundu se snazim prodat uz nejakou dobu PC byla 25 tisic a davam za 10, je to silenedekuji😘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
28.11.20 21:51

@Sára 1 dívčí 98 rifle sháním. Pošleš mi sz s fotem prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat