Reklama

Kde romer na Teplicku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 06.04.10 19:33
Kde romer na Teplicku?

Ahoj holky, prosím, kde se dá v okolí Teplic koupit autosedačka romer? Potřebujeme pomalu přesedlat z vajíčka do kategoie od 9 kg. Romer je nejlepší, tak bychom ji chtěli koupit :-) Ale kde???

Reklama

Reakce:

mondullaa
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 06.04.10 20:10

ahojky, zkousela jsi to v Teplicich u cipiska? :wink:

Příspěvek upraven 07.04.10 v 20:40

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.04.10 15:59

Nezkoušela, přijde mi, že tam nic nemají a jsou tam dost neochotní :-( Ale asi tam zajdu, díky za tip.

mondullaa
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 07.04.10 20:25

aha, ja tam vzdy jednala s majitelem a ten byl ok…jinak jeste zkusit Kacenku v Trnovanech v Teplicich a jeste u nadrazi je nejaky kramek…drzim palecky abyste sehnali co potrebujete :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Monika Štiková se zabydluje v Německu: S chlapcem, co vypadá jako její vnuk

Od té doby, co si Monika Štiková našla mladého přítele, vidíme ji v Česku čím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >