Kde žít v Litoměřicích

301
5.4.20 20:54

Kde žit v Litoměřicích

Ahojte, kde je prosím v Litoměřicích dobré bydlení a kterým částím se naopak vyhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
265
5.4.20 21:05

Ja si nemyslim, ze zrovna Litoměřice maji vyhradne nejaka mista kterejm se vyhnout. Ja mam vyzkouseny Pokratice, Predmesti u Lidlu a nikde zadny problem, klidnejsi mi prijde Kocanda. Jinak bych se asi vyhnula Zeleticim, to je hned zkraje mesta. Nejsi temer ve meste, jen provoz aut, azylovy dum, nikde nic az na Albert a jine firmy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.20 21:38

A co se ti nabizi? Take zalezi na preferencich, co chces mit blizko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1492
5.4.20 21:59

Hezky se bydlí na Kocandě. Je tam krásný park a pár kroků Kaufland. Blízko je to i do centra. Vyhnula bych se přímo ulici A. Muchy, ale jen kvuli parkování, i když to je v podstatě problém všech sídlišťi. Jinak se v Litoměřicích žije hezky. Menší město, krásné náměstí, spousta vyžití a do přírody kousek. Jinak se klidně ptej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.20 23:19

Mě se v Litoměřicích žije hezky. Žiji tu už deset let a už bych odsud nešla. Líbí se mi okolní příroda, která je nádherná :srdce: a Litoměřice se stali mojí velikou srdcovkou. Všude všechno kousek. Bydlíme na sídlišti u Družby a nemůžu si na nic stěžovat. Školka blízko, škola blízko, obchody také a vůbec všude kam potřebuji se dá dojít pěšky. Je tady klid a bydlení super.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat