Reklama

Kdo bude brzo rodit na Bulovce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 16.02.11 17:06
Kdo bude brzo rodit na Bulovce??

Ahoj
tak ja se pomalu pripravuju, taska zabalena, nervy na pochodu :) „moje“ mudr ma odejit, tak jsem zvedava…
Prihlaste se zeny, jenz budete take rodit na Bulovce, treba se tam uvidime :)
koho to v blizke dobe ceka :)?? ja mam termin az 21.3 ale rodit budu driv, prenaseni nehrozi :lol: ani by mi to nedovolili

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

valkil 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.11 17:10

Tak pokud Buovku nezavřou (maj snad zavřít jen Krč a Bulovku) :mrgreen: tak tam rodit možná budeš.
ale uvidíme v 17,30 nám to v televizi řeknou.

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 16.02.11 17:29

Já mám termín tedy až 13. dubna, ale také napjatě čekám, jak to s Bulovkou dopadne…

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 16.02.11 17:44

zavirat se nema, mluvila jsem s doktory, je to jen novinarska kachna…
pisou to i na webu bulovky

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 16.02.11 17:45

Informace, že 1.března zavíráme porodnici, není ani od vedení
Gynekologicko-porodnické kliniky FNB, od vedení Neonatologického oddělení
FNB, ani od vedení Fakultní nemocnice Na Bulovce. Jde o desinterpretaci ze
strany médií.

me2dova
Závislačka 3142 příspěvků 16.02.11 17:59

Tak snad…nerada bych rodila někde pod bukem. Ikdyž oni se asi dohodnou do 1.3. nějak všichni.

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 16.02.11 19:13

Mě to čeká až o měsíc později než tebe :lol:
Zavření Bulovky se nebojím, mělo by to být co vím v pohodě.

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 17.02.11 17:08

no ja uz chci rodit, tak jsem hledala nejakou stejne tehotnou :lol:

Boruvka87
Závislačka 2531 příspěvků 18.02.11 20:58

Čauki holky,
já mám sice termín až v červenci,ale chci taky rodit na Bulovce:-)…pokud tam teda dojedu:-)))
v pondělí se jdu optat na registraci,tak uvidíme.....:-)
Minule jsem se při registraci dozvěděla, že zrovna na můj 1.termín budou malovat :-D :-D :-D :-)))
Jak jinak snšíte těhu? V pohodě? Víte ,co čekáte???

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 18.02.11 21:05

tak já to mám přelom dubna května, takže jsem také s napětím očekávala, ale teď už mě to netrápí.. přecijen jsem to brala s rezervou, že je to zkrátka bububu a jestliže se teď vyjádřili, že oni to ani v plánu neměli, tak jsem klidná úplně.
a nevím proč, ale poslední týden mám nějak pocit, že budu rodit dřív… ach ta psychika. :roll:
:mavam:
tak všem zdar!!!

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 19.02.11 18:01
Bebuska píše:
tak já to mám přelom dubna května, takže jsem také s napětím očekávala, ale teď už mě to netrápí.. přecijen jsem to brala s rezervou, že je to zkrátka bububu a jestliže se teď vyjádřili, že oni to ani v plánu neměli, tak jsem klidná úplně.
a nevím proč, ale poslední týden mám nějak pocit, že budu rodit dřív… ach ta psychika. :roll: :mavam:
tak všem zdar!!!

Tak to se tam možná potkáme :wink: Já mám termín konec dubna, ale taky to bude určitě opět dřív, o tom jsem přesvědčená :lol:

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 22.02.11 10:49

já jdu v pátek na kontrolu, už čekám, že si mě tam nechají, chtěli už minule, jsem se složila v ordinaci :lol:

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 23.02.11 09:21
jizvíková píše:
já jdu v pátek na kontrolu, už čekám, že si mě tam nechají, chtěli už minule, jsem se složila v ordinaci :lol:

jéje, proč, bylo ti šoufl? Držím palce a teda, koukám na metříky, uf, máš můj obdiv, já bych to asi nedala.. na to člověk musí mít povahu :lol: :wink:
tak uvidíš, očekáváš hodně předčasný porod :think:
každopádně dej vědět! :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 23.02.11 16:47

no, mam nizky tlak, tak omdlivam a mimi tlaci, takze jak sedim nebo lezim na zadech, svihnu sebou :-(

Bebuska
Kelišová 5525 příspěvků 23.02.11 18:06
jizvíková píše:
no, mam nizky tlak, tak omdlivam a mimi tlaci, takze jak sedim nebo lezim na zadech, svihnu sebou :-(

jejda, teda.. takže i kvůli tomu tě musí hlídat a předčasný porod navrhují??? promiň, jestli se ptám jak trubka.. :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >