Porod 03/11 v Kadani

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 09.02.11 21:52
Porod březen v Kadani

Ahojky, tak nás za chvilku čeká porod 27. 3. 2011 dle pana doktora, tak jsem se chtěla zeptat, zda jsou tady maminky, které budou také rodit koncem března v Kadani, třeba bychom se tam mohli potkat :-).

Nejnovější zkušenosti z porodnice Kadaň

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 09.02.11 22:11

Ups, o pul roku se mineme :-D

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 09.02.11 22:37

:-), škoda, ale tak dlouho přenášet nehodlám :-).

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 10.02.11 08:32
kracmeratko píše: :-), škoda, ale tak dlouho přenášet nehodlám :-).

tim myslim ze ja tam rodila na podzim :-)

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 10.02.11 08:36

:oops: :oops: , já jsem to nepochopila :-). A jaké to bylo, byl jsi spokojená? Já tam jdu podruhé, tak doufám, že to bude fajn, prý je tam nová posila - PA chlap :-), prý je strašně super.

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 10.02.11 08:43
kracmeratko píše: :oops: :oops: , já jsem to nepochopila :-). A jaké to bylo, byl jsi spokojená? Já tam jdu podruhé, tak doufám, že to bude fajn, prý je tam nová posila - PA chlap :-), prý je strašně super.

pane boze, jen toho ne!!! Ten rodil me, jestli myslis toho mladyho, myslim Lukas se jmenuje. TO je strevo ze kvuli nemu uz podruhy do kadane nepujdu :-O jen at na nej nenarazis. Nenapich mi zilu, byl protivnej, nastrih me mimo kontrakci a pri siti mi umrtvil jen pulku a nevedel ani jak to ma sesit, ze uz jsem mu vynadala a prevzala to zkusenna PA :-D

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 10.02.11 09:04

A já myslela, že s chlapem by to mohl být docela zážitek, tak teď už si to nemyslím, já měla při prvním porodu teda super hnusnou bábu, kdyby se neměnily služby, tak nevím, doktrorka mě rodila slovenka Kožiarová nebo tak nějak a PA dnes dělá sestřičku u dr. Šumavského, ty obě byly super, ale ta bába před tím mi teda dávala. Proto jsem už teď do Kadaně nechtěla, abych ji znovu nechytla, ale máme to nejblíž, manža tam má příbuzné, takže nakonec to stejně bude Kadaň. Ty jsi rodila poprvé?

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 10.02.11 09:09
kracmeratko píše:
A já myslela, že s chlapem by to mohl být docela zážitek, tak teď už si to nemyslím, já měla při prvním porodu teda super hnusnou bábu, kdyby se neměnily služby, tak nevím, doktrorka mě rodila slovenka Kožiarová nebo tak nějak a PA dnes dělá sestřičku u dr. Šumavského, ty obě byly super, ale ta bába před tím mi teda dávala. Proto jsem už teď do Kadaně nechtěla, abych ji znovu nechytla, ale máme to nejblíž, manža tam má příbuzné, takže nakonec to stejně bude Kadaň. Ty jsi rodila poprvé?

prave ze poprvy a byl ajsem vykulena, dnes uz bych ho zhvizdala a odmitla ho. Mne se prave taky menila sluzba, na nej :-/ a kamaradka tam dela PA a jak zjistila kdo me rodil, tak za mnou hned letela, asi ho taky holky nemaji moc v lasce :-D a ptala se me i na tu starsi PA, pry je protivna, ale muzu ti rict ze nebejt ji, tak jsem neporodila. Hodne komunikovala, byla prijemna, hladila me po ruce a uklidnovala…tenhle blb ani nepip a samozrejme tesne pred vrcholem porodu tam na me mluvil za sklem a vypisoval do PC nejaky info…ja v bolestech, ze jsem mu obcas nerozumnela a kdyz to na me prislo, tak jsem samozrejme ani neodpovidala a cekala az to prejde a on na me zvysoval hlas, aby mu jako laskave odpovedela. No c*rak na entou :-/ kvuli nemu nemam moc hezky vzpominky na to finale :-(

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 10.02.11 09:17

Tak stejně gratuluji k zdárnému porodu :lol:
Já jsem měla ještě půl roku po porodu občas hnusný sny o tom, jak jsem to nezvládla, dneska už to vidím s odstupem, je to těžké, je mi sice už 27, první jsem měla v 24, ale vypadám na 15, ještě v bolestech a nenamalovaná, asi si myslela, že jsem nějaká puberťačka, co si to někde upíchla, i když ani tak nemají právo s námi jednat jako s méněcennými. Já jen ndoufám, že nebudu přenášet (jako u prvního) a že u porodu bude od začátku manžel, pak je to taky úplně jiné. Ale už se těším :-).

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 10.02.11 09:35
kracmeratko píše:
Tak stejně gratuluji k zdárnému porodu :lol:
Já jsem měla ještě půl roku po porodu občas hnusný sny o tom, jak jsem to nezvládla, dneska už to vidím s odstupem, je to těžké, je mi sice už 27, první jsem měla v 24, ale vypadám na 15, ještě v bolestech a nenamalovaná, asi si myslela, že jsem nějaká puberťačka, co si to někde upíchla, i když ani tak nemají právo s námi jednat jako s méněcennými. Já jen ndoufám, že nebudu přenášet (jako u prvního) a že u porodu bude od začátku manžel, pak je to taky úplně jiné. Ale už se těším :-).

ja jsem celej den mela uplne skvelej, byla jsem na kurzu a tak mohla rodit na CAPu, takze od rana tam byl se mnou chlap a mela jsem dva pokoje cely pro sebe, sprchu, mic, servis…vsechno :-) jen uz mi nedali cely den jidlo, mela jsem mandarinku kterou jsem stejne vyblila na pasech :-D

monika75
Povídálka 16 příspěvků 03.03.11 18:47

ahojky. ja mam termin za tyden a nevim jestli CV nabo Kadan :?: :?:

kracmeratko
Kecalka 411 příspěvků 04.03.11 08:38

Ahojky, tak alespoň jedna, o CV jsem přemýšlela v případě přenášení, protože jsem u prvního přenášela, porod začal samovolně v Kadaňské porodnici a chytla jsem zrovna babu asistentku a byla dost hnusná, ale když se pak měnily služby a přijel manža, tak to bylo super. I když se říká, že CV má lepší vybavení pokojů i nenadstandar­dních, ale Kadaň je přeci jenom blíž....... asi o 10 minut :wink:

monika75
Povídálka 16 příspěvků 04.03.11 12:36

ahoj ja to mam tak nejak nastejno,jsem z Kovařské.ja v CV uz rodila pred 5 roky a nemohu si stežovat.takže to bude otazka rozhodnuti na poslední chvíli.Pocítam s tím už každý den.mužu se zeptat odkud jsi-jste? :lol:

questXY
Závislačka 4295 příspěvků 05.03.11 19:02

Ahoj :mavam: já budu taky rodit v Kadani. Termín jsem měla 3.3. tak snad to brzy propukne :-D
Careynko: ten kluk mi posledně natáčel záznam a připadal mi trošinku jetej…panebože snad ho nechytnu u porodu 8-o
Kracmeratko:to se tam asi nepotkáme, ledaže bys rodila trochu dřív :mrgreen: ale s Mončou75 -pokud má termín 10. je celkem šance :-D

monika75
Povídálka 16 příspěvků 05.03.11 20:39

:-P budu se tesit i s malou Mončou.čekame to každym dnem.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >