Kdo je on-line

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 09.01.10 14:04
Kdo je on-line

Ve starém emiminu bylo vidět u diskuzí, kdo je právě on-line.Jde to vidět nějakým způsobem i v novém emiminu?Myslím že spoustu holek byto uvítalo. Díky za info

Reakce:
Abra
Kelišová 7269 příspěvků 09.01.10 16:27

ahoj jj mě by to také zajímalo :wink:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 09.01.10 16:52

Minule to bylo lepší i kvůli tomu, že jsme věděli, že je dotyčný on-line a že třeba odepíše, nyní musím čekat, kdoví jak dlouho …
Opravdu to bylo fajn, když bylo v každé diskuzi viditelné, kdo je on-line (samozřejmě jen přihlášeným).

verunielka
Extra třída :D 13118 příspěvků 09.01.10 18:27

Taky mi vadí, že nevidím kdo je on-line!Jde tedy někde zjistit kdo je příhlíšený?Taky mi vadí čekat bůhví jak dlouho!

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 09.01.10 18:51
:palec:
Abra
Kelišová 7269 příspěvků 13.01.10 11:36

tak koukám že nám s tím asi nikdo neporadí coo? :think:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 13.01.10 13:32

no taky koukám :think:

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 13.01.10 14:43

takže asi budeme dál v nevědomosti a čekat :nevim:

admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 13.01.10 20:55

Nebojte :-), funkci jsme již přidali:

https://www.emimino.cz/profil/on-line/

Odkaz je na hlavní stránce diskuse - zcela dole. Pokud chcete zjistit, kdy se jakýkoliv uživatel naposledy přihlásil tak je to také na profilu: je zde informace Naposledy on-line.

Radek

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 13.01.10 20:59

my jsme se zřejmě nepochopili, my jsme mysleli jako to bylo ve starém emiminu že v jednotlivých diskuzích byl seznámek přihlášených lidiček, kteří byli vidět, co se nacházeli přímo v té dané diskuzi… tohle si myslím, že je alespoň mě nanic :think:

admin
Extra třída :D 11312 příspěvků 14.01.10 13:18
Linda1 píše:
my jsme se zřejmě nepochopili, my jsme mysleli jako to bylo ve starém emiminu že v jednotlivých diskuzích byl seznámek přihlášených lidiček, kteří byli vidět, co se nacházeli přímo v té dané diskuzi… tohle si myslím, že je alespoň mě nanic :think:

Jo takto, takže jestli to dobře chápu tak něco jako funguje ve skupinách - tam je vpravo vidět kdo kdy naposledy skupinu navštívil.

Toto bychom museli ještě docela prodiskutovat. Jde o to, že takováto funkce docela výrazně zasahuje do soukromí - především u některých intimnějších témat není zcela vhodné zobrazovat kdo kdy dané téma četl. Zobrazování jen registrovaným většinou nic neřeší - není problém se jednoduše zaregistrovat.

Budeme to muset promyslet.

Radek

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 14.01.10 13:28

nene myslím, že se stále nechápeme :think: :lol:
když jsem najela na určitou diskuzi např. v tématu cesta od // až k miminku - diskuze - zimní snažilky 2009 - po rozkliknutí této diskuze bylo nahoře nad odpovědí vidět několik přihlášených členů, kdo je on-line neboli kdo právě na danou diskuzi kouká. Pokud mě už rozumíte :think: :lol:
Myslím že tam nikdy nezůstávalo, kdy kdy se pak přihlásil, prostě to bylo v tu danou dobu… Jinak nevím jak bych to vysvětlila :oops: :lol:

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 14.01.10 20:59

Linda1 jj tak jsem to také myslela aby bylo vidět kdo z rovna na dané diskuzi je abych věděla že když mu písnu že mi odpoví a vím že je stále na dané diskuzi tudíš s ním pokecám :palec:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 09.02.10 15:23

Proč nám nikdo neodpověděl? :nevim:

Abra
Kelišová 7269 příspěvků 26.02.10 17:15

také sem nakukuji a žádná odezva asi je nás málo na to aby nám někdo řekl co s tím :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >