Kdo kojil v těhotenství

Anonymní
25.7.21 10:45

Kdo kojil v těhotenství

Ahoj holky, chci ee zeptat jak jste zvládali první trimestr při kojení staršího :,(. Je mi pořád blbě, dostanu do sebe skoro nic a do toho malý si prso prostě odhrne a pije i když mu řeknu že ne.. kojený být už nemusí, je závislý. Bojím se, abych donosila. Zvracela jsem už i krev když jsem měla prázdný žaludek a měla jsem průhledný výtok, tak snad dokud není krev je to ok. Bohužel můj doktor má dovolenou :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10946
25.7.21 10:52

Já jsem kojila do konce 4 měsíce a bylo to v pohodě, ale nevolnostmi jsem moc neutrpěla a dítě mělo teprve rok a moc ještě nechtěl jinou stravu. A ty ho jako neumíš srovnat když ti vleze pod triko. Si zalep asi bradavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
25.7.21 10:53

U druhého těhotenství jsem kojila a nijak mi to neškodilo, ačkoli jsme to těhotenství dost blbě snášela. Odstavila jsem až ve třetím trimestru.

U třetího těhotenství jsem ovšem už nemohla, fyzicky mi bylo hrozně. Prostřední dítě jsem tedy odstavila hned v prvním trimestru, bylo mu 13 měsíců, bylo to brzy, ale nešlo to jinak. Nevycitam si to, nešlo to udělat jinak, neměla jsem dost živin pro tři lidi. Řekla jsem ne, nemám, nedám, není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
25.7.21 10:57

Kojení na plod vliv nemá. Ty nevolnosti bych řešila.
Kojila jsem v těhotenství dvakrát, všechno v pořádku. Ani si nemyslím, že bych měla silnější nevolnosti, bylo mi hrozně i když jsem přišla o mléko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
25.7.21 11:02
@Fiducia píše:
Kojení na plod vliv nemá. Ty nevolnosti bych řešila.
Kojila jsem v těhotenství dvakrát, všechno v pořádku. Ani si nemyslím, že bych měla silnější nevolnosti, bylo mi hrozně i když jsem přišla o mléko :lol:

Na plod vliv nemá, ale na mě mělo :lol: Nedokázala jsem se svými nevolnostmi uživit sebe, kojene batole a rostoucí plod. Nevolnosti se po odstavení nezlepsily, ale já jsem byla už jenom troska, a ne hrozná troska :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56455
25.7.21 11:19

Kojila jsem v těhotenství, jednou do porodu a tandem. Později 2× do začátku 2. trimestru, ale v žádném případě mě to nijak neomezovalo a nedělalo problémy.
V tomhle případě bych okamžitě odstavila bez jakýchkoliv výčitek :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
25.7.21 12:49

Ja kvuli nevolnostem a unave prestala kojit v cca 8-9tydnu… Hrozne se mi ulevilo, dcera mela 18mesicu… Vubec toho nelituji, ve finale to snasela lip jak ja…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat