Je možné být těhotná když mám pálení při čůráni

4
24.7.21 20:20

Je možné být těhotná když mám pálení při čurani

Ahoj z partnerem jsem měly nechráněný pohlavní styk. A já už dva dny chodím opravdu částo na záchot čůrat. A když čůram tak mě to opravdu pálí. Tak nevím jestli jsem těhotná nebo mám zánět močových cest.
Protože mě bolí i břicho a hlavně podbřišek. A taky jsem chvíli Krvácela ale to jenom chvíli když jsem přišla z práce a ráno už jsem nekrvácela. Ale čůrat hodin furt. A chvíli mě bylo i v práci špatně na zvracení ale nezvracela jsem. A jsem taky hodně unavená ale to je spíš bude z práce. Jinak zády jiný příznaky nemám.
Jo a menstruaci jsem měla dřív. Ale zase minulý měsíc jsem ji taky měla jinak.ale z partnerem máme sex chvíli a po našem prvním sexu jsem hned den na to dostala ty opožděný měsíčky. Takže vlastě tyhle dva měsíce je mám nepravidelný takže fakt nevím..

A když jsem si četla i příznaky zánětu močových cest tak by to mohlo bejt i ono. Ale žádný výtok nemám a už ani nekrvácím.

Tak jsem se chtěla zeptat jestli měl někdo takovy příznaky taky nebo jestli je to spíš ten zánět močových cest.

Děkuji moc za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32624
24.7.21 20:22
@Annabooth píše:
Ahoj z partnerem jsem měly nechráněný pohlavní styk. A já už dva dny chodím opravdu částo na záchot čůrat. A když čůram tak mě to opravdu pálí. Tak nevím jestli jsem těhotná nebo mám zánět močových cest.
Protože mě bolí i břicho a hlavně podbřišek. A taky jsem chvíli Krvácela ale to jenom chvíli když jsem přišla z práce a ráno už jsem nekrvácela. Ale čůrat hodin furt. A chvíli mě bylo i v práci špatně na zvracení ale nezvracela jsem. A jsem taky hodně unavená ale to je spíš bude z práce. Jinak zády jiný příznaky nemám.
Jo a menstruaci jsem měla dřív. Ale zase minulý měsíc jsem ji taky měla jinak.ale z partnerem máme sex chvíli a po našem prvním sexu jsem hned den na to dostala ty opožděný měsíčky. Takže vlastě tyhle dva měsíce je mám nepravidelný takže fakt nevím..

A když jsem si četla i příznaky zánětu močových cest tak by to mohlo bejt i ono. Ale žádný výtok nemám a už ani nekrvácím.

Tak jsem se chtěla zeptat jestli měl někdo takovy příznaky taky nebo jestli je to spíš ten zánět močových cest.

Děkuji moc za odpovědi

to si tu někdo dal závazek, že zvládne každých pět minut nějakou „inteligentní“ diskusi o těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
24.7.21 20:23

Spíš bych tipla ten zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.7.21 20:24

Pálení při čůrání běžně není známkou těhotenství… 8o máš zánět MC

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
24.7.21 20:32

Taky to může být nějaká pohlavní nemoc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.7.21 20:34
@montgomery.burns píše:
Pálení při čůrání běžně není známkou těhotenství… 8o máš zánět MC

Tý jo fakt skvělý.

Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
24.7.21 20:35

Můžeš být těhotná z nechráněného sexu a ještě na tebe nechráněnáým sexem mohl přenést nějakou prima breberku, co co ti způsobuje zánět močových cest.

Proto používej kondom, ten tvůj milenec ho evidetněn bez ochran strká ledas kam a jestli to odneseš jen zánětem močových cest, tak si ještě můžeš gratulovat.

Nesoulož bez kondomu do té doby, než si s partnerem řeknete že jste si opravu věrní a ideálně se ještě zadjěte preventivně otestovat.

Teď hodně pij, jestli máš v dosahu pohotovostní lekárnu, tak si zajdi pro pilulko a sáčky s manosou a brusinkami na ten močák a když to během neděle nepřejde, zajdi v pondělí za lékařkou s tím močákem- ráno a se vzorkem moči. O sexu ji říkat nemusíš, v pondělí bude na pilulku po už pozdě (možná už je i teď).

A pokud nezaberou ty první antibiotika co ti napíše, tak budeš muset přiznat že si to chytla z nechráněného sexu a nechat si na gynekologii udělat kultivace.

A opravdu nesoulož bez kondomu.

Příspěvek upraven 24.07.21 v 20:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.7.21 20:35
@Julča001 píše:
Taky to může být nějaká pohlavní nemoc :nevim:

Tý jo to mě nenapadlo. Skvělý fakt jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
24.7.21 20:37

Nebo to mohou být kvasinky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
24.7.21 20:39
@Ou píše:
Můžeš být těhotná z nechráněného sexu a ještě na tebe nechráněnáým sexem mohl přenést nějakou prima breberku, co co ti způsobuje zánět močových cest.

Proto používej kondom, ten tvůj milenec ho evidetněn bez ochran strká ledas kam a jestli to odneseš jen zánětem močových cest, tak si ještě můžeš gratulovat.

Nesoulož bez kondomu do té doby, než si s partnerem řeknete že jste si opravu věrní a ideálně se ještě zadjěte preventivně otestovat.

Teď hodně pij, jestli máš v dosahu pohotovostní lekárnu, tak si zajdi pro pilulko a sáčky s manosou a brusinkami na ten močák a když to během neděle nepřejde, zajdi v pondělí za lékařkou s tím močákem- ráno a se vzorkem moči. O sexu ji říkat nemusíš, v pondělí bude na pilulku po už pozdě (možná už je i teď).

A pokud nezaberou ty první antibiotika co ti napíše, tak budeš muset přiznat že si to chytla z nechráněného sexu a nechat si na gynekologii udělat kultivace.

A opravdu nesoulož bez kondomu.

Příspěvek upraven 24.07.21 v 20:35

Jenže by jsi z partnerem jsem věrný. Chceme mít spolu miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 20:39

Máš spíš nějaký zánět.. Curani je u těhotenství možná příznak ale v pozdních mesicich kdy ti mimčo tlačí na mocak… Dřív opravdu ne. Zajdi si na gyndu nikdo do tebe nevidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
246
24.7.21 20:42
@Annabooth píše:
Jenže by jsi z partnerem jsem věrný. Chceme mít spolu miminko

Cože? Vždyť píšeš, že s partnerem máte sex chvíli..co to má bejt? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
24.7.21 20:46

Nebudu moralizovat, to už za mě udělali jiní. Vidím to spíš na zánět močáku. Prevence je jít se hned po sexu vyčůrat, aby se vypláchly bakterie z močové trubice a nedostaly se až do močáku. Teď co nejdřív zajdi k doktorovi, napíše atb a do dvou dnů by se ti mělo ulevit. Nedoporučuju přecházet to a odkládat léčbu, můžeš chytnout zánět ledvin a to pak není žádná sranda.

Příspěvek upraven 24.07.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
24.7.21 20:46

Buď máš zánět močových cest nebo gynekologicky zánět nebo máš brutálně premnozeny kvasinky až tě z toho pálí při čůrání a muže z toho být i ta krev… Řešení je doktor urolog nebo gynegolog

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
24.7.21 21:44

Zanet, zajdi co nejdrive k mudr, neni to zadna sranda a muze vest az k zanetu ledvin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat