Akné v těhotenství nebo zvýšené hormony?

Anonymní
24.7.21 10:02

Akné v těhotenství nebo zvýšené hormony?

Ahoj holky, jsem v 5 měsíci a strašné trpím akné, i bolakama a jsem z toho hrozně smutná. Před tehu jsem taky trpěla akné už 10 let, ale ne takovým jako teď. Někdy ani nechodím ven, protože je to tak hrozné, že se stydím. Připadám si strašné ne přitažlivá pro partnera, cítím se jako obluda a strašné se podnecuju a snižuje mi to sebevědomí.. Beru Veniru pro těhotné a kojící, baby vlásky rostou ale pleť pořád špatná.. Vyzkoušela jsem už toho strašně ale strašně moc, a tak se ptám, nemáte taky nějaká radu jak zmírnit akné v těhotenství? Nějaké produkty nebo tak.. A taky pokud je tady nějaká kosmetička, můžu používat galvanickou spachtli? Mám jí, ale od doby co jsem těhotná jsem ji nepoužila a jde to znát.
Děkuji strašně moc o radu a přeju hezký den :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17099
24.7.21 10:33

Obklady jarischovym roztokem (koupis v lekarne). Pak jen hydratacni krem.
Cim mene chemie, tim lepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.7.21 10:46

Mě se objevilo akné ještě před pozitivním testem. To bylo znamení si ho udělat. Taky se mi pak dělaly bolaky, bolela mě celá tvar a bylo to opravdu na pohled hrozne. Nic mi na to nepomohlo. Snad trochu sudocream ale myslím ze když je to hormonální problem tak nepomůže nic. Měla jsem do 4-5 měsíce. Pak samo zmizelo 😊 chce to čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 10:53

@Michaela2212
Taky věřím že to chce čas, a po porodu bude všechno dobré, hlavně aby bylo mimi zdravé to je nejdůležitější, ale trápí mě to 10 let je 10let :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 10:54
@cecetka píše:
Obklady jarischovym roztokem (koupis v lekarne). Pak jen hydratacni krem.
Cim mene chemie, tim lepe.

Zkusím, děkuju :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat