Helium v těhotenství

Anonymní
24.7.21 06:36

Helium v těhotenství

Zdravím holky,
včera jsem byla na svatbě a moc jsem se bavila, taky tam bylo helium a mě nic jiného nenapadlo, než to do sebe vdechnout, abych měla na pár sekund „smouli hlas“. Nyní mám z toho brutální výčitky. Jsem ve 20tt a bojím se, že jsem ublížila miminku :( Helium jsem vtáhla do sebe 2× jednou kdy to nefungovalo a po druhé kde jsem vydala 2 smouli hlasy, poté jsem se snažila prodychavat vzduch. Prosím o názor děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21986
24.7.21 07:09

Povedlo se ti být průměrná hysterka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22714
24.7.21 07:13

Děcko bude celej život mluvit fistulí. Nenaděláš už nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
24.7.21 07:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hele tohle nemůže být pravda, to trumfuje skoro i ten květák, co tady tuhle byl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
24.7.21 07:41

Jo, zes to podělala zjistíš na porodním sále hned jak děcko prvně heliově zabrečí. No co aspon pobavíš sestry i doktora, stejne jako nas tady… :mrgreen: :P

To myslis vazne ten dotaz? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
24.7.21 07:48

Helium ti zatemnilo buňky 😁 🤦🏻‍♀️promiň ale nebuď hysterka… Uklidní se a dychej stát se nic nemohlo… A když už tak silis tak ty kraviny nedělej a pak se blbě neptej😁 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
24.7.21 08:11

Hele, jestli ses neodhodlala pro heliovou zabavu po flasce slivovice, tak bude fakt vsechno v pohode :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 08:24

Přesně díky takovejm jako ty jsem málem nemusela už být (ja nebo mimčo) šla jsem na pohotovost s neskutečnou bolestí břicha - výsledek: něco špatnýho jsem snědla, mam tomu dát dva dny - dala jsem tomu dva dny a už sem ležela v jiný nemocnici na sále se shnilym prasklým slepým střevem a zánětem břišní dutiny, následující dny jsem slyšela jen jak to bylo minutu po 12 a proč jsem to proboha nechala zajít tak daleko, teď mam díru v břiše co se musí čistit a bůh ví, jestli se stihne zahojit do porodu - císařský řez je díky tomu jistej.
Je mi jasný, že první doktor na pohotovosti to zanedbal právě díky tomu, ze si řekl: „další hysterická těhotná co ji bolí bříško“ a už tak ke mě od začátku přistupoval…nedivim se mu, že si to myslel, pokud má 10× denně na pohotovosti vymytý mozky jako máš ty :roll: sobě si mozek vymejvejte, ale neotravujte tim okoli, pro někoho jinýho to pak díky vám může dopadnout špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
2828
24.7.21 08:44
@Anonymní píše:
Přesně díky takovejm jako ty jsem málem nemusela už být (ja nebo mimčo) šla jsem na pohotovost s neskutečnou bolestí břicha - výsledek: něco špatnýho jsem snědla, mam tomu dát dva dny - dala jsem tomu dva dny a už sem ležela v jiný nemocnici na sále se shnilym prasklým slepým střevem a zánětem břišní dutiny, následující dny jsem slyšela jen jak to bylo minutu po 12 a proč jsem to proboha nechala zajít tak daleko, teď mam díru v břiše co se musí čistit a bůh ví, jestli se stihne zahojit do porodu - císařský řez je díky tomu jistej.
Je mi jasný, že první doktor na pohotovosti to zanedbal právě díky tomu, ze si řekl: „další hysterická těhotná co ji bolí bříško“ a už tak ke mě od začátku přistupoval…nedivim se mu, že si to myslel, pokud má 10× denně na pohotovosti vymytý mozky jako máš ty :roll: sobě si mozek vymejvejte, ale neotravujte tim okoli, pro někoho jinýho to pak díky vám může dopadnout špatně.

Je mi moc lito, cim sis prosla, je to hrozna zkusenost, bolest, strach…, ale nezlob se, fakt za to nemuze zadna jina tehotna, byt hystericka, precitlivela, co je treba 3× denne na pohotovosti, ze snedla lekorici, nebo hermelin… je to chyba jen a jen doktora neprijmu, ktery by mel byt schopny poznat zanet slepeho streva…jestli te nevysetril poradne, protoze mel nejaky „pocit“ ze vysilujes, tak je to zas jen jeho chyba a mohla bys treba zvazit nejake pravni kroky…,ale fakt za to nemuzou jine matky, ani ty nejhysterictejsi… at je brzy dobre :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
24.7.21 09:06
@Anonymní píše:
Zdravím holky,
včera jsem byla na svatbě a moc jsem se bavila, taky tam bylo helium a mě nic jiného nenapadlo, než to do sebe vdechnout, abych měla na pár sekund „smouli hlas“. Nyní mám z toho brutální výčitky. Jsem ve 20tt a bojím se, že jsem ublížila miminku :( Helium jsem vtáhla do sebe 2× jednou kdy to nefungovalo a po druhé kde jsem vydala 2 smouli hlasy, poté jsem se snažila prodychavat vzduch. Prosím o názor děkuju.

Kokos ženská. To nemyslíš vážně? Co by s mimcu asi stalo, když si helium vdechla do plic? Nebo si myslíš, že slo do dělohy za miminkem? On někdy stačí zdravý rozum. Buřty, květák, helium co dál? :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 09:11
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:

Je mi to líto, ale já s tím na pohotovost nebezela, píšu to jen do poradny, od čeho taky je

• Citovat
  • Nahlásit
9773
24.7.21 09:14
@Anonymní píše:
Je mi to líto, ale já s tím na pohotovost nebezela, píšu to jen do poradny, od čeho taky je

Jop. Poradna je tu od toho, aby odpovídala lidem po lobotomii mozku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.21 09:15
@EvieK píše:
Kokos ženská. To nemyslíš vážně? Co by s mimcu asi stalo, když si helium vdechla do plic? Nebo si myslíš, že slo do dělohy za miminkem? On někdy stačí zdravý rozum. Buřty, květák, helium co dál? :mrgreen: :mrgreen:

Jen se ptám, od čeho ta poradna potom je, když z vás tady akorát všechny kritizuje.. Helium jde do plic ano, a cigaretový kouř taky tím pádem jsou cigarety zdravé protože mi jde do plic a ne do dělohy?

• Citovat
  • Nahlásit
14386
24.7.21 09:48
@Anonymní píše:
Jen se ptám, od čeho ta poradna potom je, když z vás tady akorát všechny kritizuje.. Helium jde do plic ano, a cigaretový kouř taky tím pádem jsou cigarety zdravé protože mi jde do plic a ne do dělohy?

8o :zed: to porovnanie myslíš vážne? :zed: nikotín sa dostáva do krvy a tým ohrozuje plod, hélium je netoxický plyn ktorého jediné nebezpečie je že obsahuje malé množstvo kyslíka. Takže keď sa viac krát za sebou nadýchneš hélia bez dýchania vzduchu môžeš odpadnúť. To je všetko. Tak hélium nedýchaj často aby ti z nedostatku kyslíka neodumreli mozgové bunky, fakt to je pre teba nebezpečné :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
24.7.21 10:08
@Anonymní píše:

Jenže je rozdíl bafat denně cigarety a dvakrát vdechnout helium, nemyslíš? Ano je to poradna, ale taky to chce zdravý rozum a přestat číst kraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat