Kdo měl prodlouženou kultivaci?

Petunye
17.6.15 13:43

Kdo mel prodlouzenou kultivaci?

Ahoj. Podstupujeme 3 ivf. V utery mi odebraly vajicka, byly 4.Dnes jsem tam volala a pry jsou vsechna oplodnena a na transfer mame prijet az v nedeli rano. Minule ivf mi zavadeli 3 denni embryo a nechytlo se. Takze toto embryo bude 6 tidenni nebo jak se to pocita? a to uz je prodlouzena kultivace? myslite ze je takto vetsi sance nez s tridennim? trochu se bojim ze tam v nedeli prijedem a reknou ze se vsechna prestala vyvijet. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2396
17.6.15 13:56

Ja mela taky 6ti denni. Mas tam vetsi pravděpodobnost ze bude opravdu bojovnik. Podle me je to vetsi sance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petunye
17.6.15 14:00

A vyslo to?

• Nahlásit
  • Citovat
2396
17.6.15 14:08

:lol: ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
17.6.15 14:26

Já měla taky 6ti denní-při ET se chytlo, ale pak to nedopadlo a u KET se chytly dokonce obě. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
17.6.15 14:39

My to řešili teď - měli jsme 3 embryjka, volala jsem den po odběru a pokud by 3.den nebyl jasný favorit, tak by dělali prodlouženou kultivaci, prostě aby vybrali toho nejsilnějšího. Favorita jsme měli, takže byl ET 3.den bez prodloužené kultivace. Při minulém IVF jsme měli 9 embryí a tam prodloužená kultivace byla a zůstalo k ET jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5657
17.6.15 15:21

Některé holky si stály za prodlouženou kultivací i s jedním, dvouma embryi. Pokud totiž vydrželo těch 5 6 dnů, tak věděly že je to bojovník. A když bohužel nevydrželo, tak by evidentně nevydrželo ani v děloze a tím pádem ušetřily, ptž nebyl transfér( zní to asi hrozně, co)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9132
17.6.15 15:32
@Lenek píše:
Některé holky si stály za prodlouženou kultivací i s jedním, dvouma embryi. Pokud totiž vydrželo těch 5 6 dnů, tak věděly že je to bojovník. A když bohužel nevydrželo, tak by evidentně nevydrželo ani v děloze a tím pádem ušetřily, ptž nebyl transfér( zní to asi hrozně, co)

Ušetřily a ještě si ušetřily nervy ze zklamání. Zní to hrozně, ale je to tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2718
17.6.15 17:17

Já si zas myslím, že u mámy je mu líp než na sklíčku :think: my teda za transfer nic nedopláceli, nevím na kolik vyjde pro samoplátce, ale řekla bych, že míň než prodloužená kultivace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.15 18:32

@Petunye Ano 6 - ti denní embryo je po prodloužené kultivaci. Také jsme zaváděli 6 - ti denní hatchující bastocystu. Je tam větší šance na uchycení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
17.6.15 18:37

Já myslím že je lepší si připlatit za prodlouženou. Nám odebrali 10 vajíček, z toho bylo jenom pět oplodněných, 3 se zastavili ve vývoji - což by bez prodloužené kultivace nezjistili a zůstala dvě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12064
17.6.15 20:37

Taky si myslím, že PK je důležitá. Kamarádka si jí nechala udělat i u nativu, měla jedno embryo a připlatila si PK, že radši žádný ET, než aby to bylo špatný. Embryo tu PK přežilo a dneska je to rok a půl stará holčička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.15 15:14

Maximální doba kultivace

Ahoj holky, transferovali některým z vás až 6denní embrya? Pokud den odběru je den 0, tak transfer byl až den 6? Je to běžné?

• Nahlásit
  • Citovat
3761
12.10.15 15:18

Myslím, že je to úplně ok a je super, že to tak dlouho embrya vydržela
my jsme sice neměli 6.den transfer, ale mražení (buď je transfer nebo mražení) a transfer až za měsíc a embryo se chytlo, takže držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
12.10.15 15:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, transferovali některým z vás až 6denní embrya? Pokud den odběru je den 0, tak transfer byl až den 6? Je to běžné?

Ségra měla prodlouženou kultivaci a transferovali jí myslím 5ti denní, ale mrazili jí pak 6ti denní, za což byla ségra moc ráda, protože ivf jim neklaplo, tak mají díky dvěma mražáčkům možnost jít na ket.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama