Kdo mi může objednat Tupperware?

47
1.5.20 07:20

Kdo mi může objednat Tupperware?

Zdravím všechny,
chtěla bych se zeptat, zda je tady někdo, kdo dělá poradkyni pro Tupperware a mohl by mi objednat a poslat 2 věci?
Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
184
1.5.20 07:31

A tyhle výrobky se vážně nedají sehnat jinak než přes poradkyni? Mám doma pár kusů a potřebovala bych obnovit, ale na netu jsem nic nenašla k prodeji… takže si musím sehnat někoho, kdo to prodává, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
1.5.20 07:50

@Runina Normálně ne, včera jsem po najetí na jejich stránky zjistila, že by to mohlo jít, ale musím se zaregistrovat. Zkusila jsem to, chtělo to město, ale vyjela mi jen předepsaná a třeba Brno 3×, Hradec Králové,… Tak nevím, jestli jsou to jejich nějaké centrály. Dál mne to nechtělo pustit a já jsem nevěděla, co zakliknout. Do nejbližšího města z jejich nabídky - Brna to mám 100 km a navíc tam byly 3 možnosti s nějakou přezdívkou nebo co to bylo. Tak jsem to vzdala a zkouším se zeptat tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50113
1.5.20 07:58

Kupuju to pres mimibazar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
1.5.20 08:00

@matkabagristy Moc děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
1.5.20 09:01
@makykou píše:
Zdravím všechny,
chtěla bych se zeptat, zda je tady někdo, kdo dělá poradkyni pro Tupperware a mohl by mi objednat a poslat 2 věci?
Děkuji.

Odkud jsi? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6223
1.5.20 09:07
@Runina píše:
A tyhle výrobky se vážně nedají sehnat jinak než přes poradkyni? Mám doma pár kusů a potřebovala bych obnovit, ale na netu jsem nic nenašla k prodeji… takže si musím sehnat někoho, kdo to prodává, jo?

Ahojky, ano, tohle se dá koupit jen přes poradkyně TW, kdy k tomu máš i záruku a vše, můžeš třeba reklamovat. Ale na internetu v bazarech i fb je hodně lidí, co to prodávají… Tam se dá sehnat…

Zkusím se zeptat moji mamky, ona to dělá už 15 let, zda existuje nějaká síť, že byste si našli někoho ve svém okolí.

@makykou
Pokud chceš, napiš mi do sz, co přesně potřebuješ, zeptam se mamky, zda by Ti to neobjednala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
1.5.20 10:12

@Nimie Uherský Brod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
1.5.20 21:48
@makykou píše:
@Nimie Uherský Brod

Aha, škoda, to mám docela daleko :) tak asi zkus Fazulinu spíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat