Kdo peče dort Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 09.11.14 15:41
kdo pece dort ostrava

Ahojki zeny blizi se narozeniny meho syna mam zkusenosti jen pres cukrarny objednavam nekolikrat do roka plus koupim jeste v obchodech ale chtela bych vyzkouset nakej domaci krasnej mate nekdo tip…pecete dorty sem s nabidkami kujiiii :mavam:

Reakce:
Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 15:46

Znám jednu užasnou pošlu kontakt SZ

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 09.11.14 15:51

Najdi na fb Ostravské dortíky, peče luxusní dorty, ty nej co jsem viděla a i chuťově prý mňamka

lenusek11111
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 09.11.14 16:02

Já mohu doporučit moji kamarádku. Sice to není Ostrava, ale pokud by nevadilo zajet do Sedlišť… Mohu jen doporučit, protože dělá dorty opravdu z másla, jsou vynikající chuťově. Ale hlavně můžu říct, že není drahá. :palec: :) Pokud by jsi měla zájem, napíšu kontakt.
My, když necháváme u ní péct dorty, tak pro něj jezdíme 30km tam. A pořád se nám to oplatí. :)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 09.11.14 16:21

Kuji damy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >