Cyklistické oblečení - muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarýsek87
Kecalka 189 příspěvků 08.11.14 19:10
Cyklistické oblečení-muži

Ahoj holky :mavam:

Mám po Vás velkou prosbu a to ohledně - cyklistického oblečení pro muže (zimní).

Přítel se dopravuje do práce za každého počasí než napadne sníh a zimní dres mu dochází a ráda bych mu sehnala pod stromeček nový.

Koupil si cca před rokem kvalitní dres a k ničemu drolí se mu na určitých partiích tak bych měla prosbu kde by se dal najít i levnější?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 08.11.14 19:17

V Lidlu mají často cyklistické věci, jsou celkem kvalitní za pár korun ;)

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 08.11.14 19:18

Asi bych vsadila na Craft, pokud jezdí na kole za každého počasí, tak se to vyplatí.
Nebo Moira.

kerrankin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 19:26

Taky bych doporučila Craft.

Co se týče lidlu, nevím, jak je na tom s kvalitou, ale pravděpodobně nebudou mít cyklověci v listopadu…

Andriska
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 08.11.14 19:26

Tak my s přítelem máme nejoblíbenější craft a nebo senzor. Ale ciklistické oblečení v lídlu je taky fajn, pár kousků máme a bez problému. A špatnou zkušenost mám se sportful (hodně peněz a po pár použitích se mi začlo oblečení trhat a párat)

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 08.11.14 19:27

V Lidlu teď asi mít nebudou, mívají věci většinou jen podle sezóny, což teď není. Leda by se podařilo někde narazit na doprodej starých zásob, občas něco zbývá. Dobrou zkušenost mám s dámskými cyklokalhotami Craf­t.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 08.11.14 19:30

@Jarýsek87 Levné věci mají v Lidlu, nicméně cena odpovídá kvalitě. Nejsou prostě tak funkční a materiálově příjemné jako od specializovaných „cyklo“ značek.
Záleží na tom, jak moc je tvůj chlap v tomhle ohledu náročný.

Jarýsek87
Kecalka 189 příspěvků 08.11.14 19:33
@kerrankin píše:
Taky bych doporučila Craft.Co se týče lidlu, nevím, jak je na tom s kvalitou, ale pravděpodobně nebudou mít cyklověci v listopadu…

Koukala jsem a mají jenom termoprádlo…

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 08.11.14 19:34

Pokud v tom jezdi denne, koupila bych naopak neco kvalitniho, od firmy, ktera se na cyklo veci specializuje. Ja bych si na kolo treba Craft nikdy nekoupila. Super obleceni dela Kalas ( kalas.cz ), specializuje se na cyklo. Jezdime v obleceni uz kolik let a je jak nove.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 08.11.14 19:34

@Jarýsek87 Koukni na Axon. Ty mají dobré ceny, docela výběr a ještě ucházející funkčnost.

ady01
Ukecaná baba ;) 2040 příspěvků 08.11.14 19:42

Manžel jezdí taky celoročně, ale ať koupím co koupím, nic prostě věčně nevydrží, pruměrně kalhoty rok a to se nesmí vysekat, bunda dva roky, dres krátký rok.Na léto je lepší toho mít víc, kvuli častějšímu praní, ale dá se říct, že nám nejvíce svědčí Craft

Iveta1981
Závislačka 4176 příspěvků 08.11.14 19:45

Muj chlap má funkční prádlo značky GWT, je původně pod pracovní oděvy, ale fakt super. Máme triko z Lidlu a musí ho nosit naruby, aby vůbec trochu odvádělo vlhkost, jinak mu zůstávala mokrá záda 8o

Jarýsek87
Kecalka 189 příspěvků 08.11.14 19:45

Rozhodla jsem se že mu aspoň koupím tohle termoprádlo a později raději koupím něco kvalitnějšího.

://letaky.skrz­.cz/lidl/lidl-od-10-11-do-16-11-2014?s_source=le­aflet_server_de­tail&s_medium=web_des­ktop&s_campaig­n=listing&s_ran­k=affil&pv=23747­683285469430&s_con­tent=image

Jarýsek87
Kecalka 189 příspěvků 08.11.14 19:47
@Iveta1981 píše:
Muj chlap má funkční prádlo značky GWT, je původně pod pracovní oděvy, ale fakt super. Máme triko z Lidlu a musí ho nosit naruby, aby vůbec trochu odvádělo vlhkost, jinak mu zůstávala mokrá záda 8o

To je pěkné teda :(

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 08.11.14 22:39
@ady01 píše:
Manžel jezdí taky celoročně, ale ať koupím co koupím, nic prostě věčně nevydrží, pruměrně kalhoty rok a to se nesmí vysekat, bunda dva roky, dres krátký rok.Na léto je lepší toho mít víc, kvuli častějšímu praní, ale dá se říct, že nám nejvíce svědčí Craft

Tp mi rekni, co kupujes/kupujete zdejsi diskutujici. Tchan je cyklista - ne zadny pseudo. Cely rok jezdi nekolikrat tydne okrouzky 50-80 km. Za ta leta, co ho znam, obeceni si nove nekupoval, vsechno mu drzi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >