Dárky pro bohaté dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mi24
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:27
Dárky pro bohaté dětí

Zdravím. :)
Je tady nějaka maminka z bohaté rodiny? Chtěla jsem se zeptat jaké dárky dostavají dětí kde není o peníze nouze a tím padem ty dětí mohou dostat to na co si ukažou hned a nečekat na vánoce a na narozeniny.
Téma zakladam díky tomu že jsem zvědava :D a začla jsem k tomu přemyšlet i díky pořadu Prostřeno kde takový fracek byl, který dle mě dostava vše a neumí čekat na nic, vše musí být hned a neumí prohravat. A ve vedlejší vesnici je jedna rodina dům mají jako zámek, druhý dům mají pro služebnictvo a dvě holčiny, kterým může být okolo 15 a 18 let. Tak mě napadlo co dostavají k vánocům už odmala do dospělostí a jakou mají vůbec zabavu dne. :think: (my jsme třeba lítali po venku, když jsme si našetřili tak jsme jeli s holkami nakoupít oblečení), ale jaké potěšení to může být pro někoho kdo ma peněz kolik si zamane a vše co chce.
Já jsem vychovana řekla bych že skromně, dokážu se radovat z každé maličkostí, z každé blbustky a mám o to větší radost jak si na něco našetřím a koupím si to..tak přemyšlím co z toho mají tyto dětí ze kterých většinou vyrostnou rozmazlení dětí..nebot mají vše na co si ukažou

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:30

@anubis25 Naše malé deti treba dostávají velka elektrická auta na zahradu na ovládání, dcerka dostala ponika, syn zase novy telefon, u slecny do budoucna počítám s drahými doplnky a u kluka, to vidím na drahe technicke veci, urcite budou chtit taky auto k 18ctinam pote a spousty jiných veci. D.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:32

Ja teda nevim, ale my mame penez hodne, klidne bych mohla detem kdykoliv koupit cokoliv na co si ukazou, ale stejne jim nic nekupuju :P Prave proto, aby se umely na neco tesit, aby znaly hodnotu veci a penez. Takze ne kazdy, kdo ma hodne penez vede deti v tom duchu, jaky jsi popsala. Mozna ani ti vasi sousedi ne… :)

Z pochopitelnych duvodu anonymne :)

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 08.11.14 11:33

Me spis treba zajima, jak se ty deti chovaji, kdyz najednou ty penize nejsou? To je pro me k zamysleni. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:33

Dostávají normální kvalitní hračky z hračkářství, mají lépe vybavený pokojíček apod. Třeba s designovou televizí apod. Ale je to zase o výchově. Jedni naši příbuzní jsou opravdu za vodou a jejich dcera jevy chovaná tak, že když má něco navíc, tak se podělí s ostatními dětmi. V 4 letech neměla problém dát novou panenku své nevl. sestře, protože věděla, že ji chce apod.
Jako netuším, co chceš slyšet, ale i bohaté děti nemusí být rozmazlené, právě naopak si všímám většího vedení k finanční odpovědnosti apod.

Prosím zachovat anonymitu, mluvím o rodině a fin. situaci.

Anonym J.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:35

@palapa přemýšlím, kam by asi tak ty peníze zmizely. 8)

Anonym J

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 08.11.14 11:39
@Anonymní píše:
@palapa přemýšlím, kam by asi tak ty peníze zmizely. 8)Anonym J

Jako myslim, kdyz se neco stane. Rodice treba prijdou o zamestnani. Nevim, me to jen napadlo, jestli treba vi, ze muze takova situace nastat, ze nebudou pak mit takovy luxus.

Sebinah
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 08.11.14 11:39

Ja len nechápem prečo tá anonymita pri príspevkoch, ktorých autorky majú peniaze :nevim: :nevim: :nevim: ale každého vec…
my napríklad nekupujeme deťom všetko, na čo si ukážu, pretože ich nechceme rozmaznať a tiež chcem, aby poznali hodnotu peňazí a vedeli si veci vážiť. na narodeniny alebo Vianoce im pochopiteľne kupujem to, čo som vždy chcela ako malá ja, a čo mi rodičia kúpiť nemohli. :mrgreen: :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 17274 příspěvků 08.11.14 11:40

Tady bude bitka, davam tomu stranku, maximalne dve :mrgreen:

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 08.11.14 11:41

@Eemii a proc? Kazdy ma tolik, kolik si vydela. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:41

Znám opravdu bohaté děti a jsou normální, právě proto, že nemají nic zadarmo - např. celé léto pracují u otce. A skoro všechny studují v cizině, což asi bude finančně hodně náročné a v budoucím uplatnění je to posune neskutečně. Nebo má rodina byty po celé Praze, ale děti bydlí stále s nimi, protože dokud ten byt neutáhnou vlastními výdělky, tak ho nedostanou. Takže to jde udržet v rozumných mezích. Slečna z Prostřena by byla mimo i chudá, ale takhle se to ještě víc zvýraznilo. Anonymmmmm

Eemii
Neúnavná pisatelka 17274 příspěvků 08.11.14 11:42
@Sebinah píše:
Ja len nechápem prečo tá anonymita pri príspevkoch, ktorých autorky majú peniaze :nevim: :nevim: :nevim: ale každého vec…
my napríklad nekupujeme deťom všetko, na čo si ukážu, pretože ich nechceme rozmaznať a tiež chcem, aby poznali hodnotu peňazí a vedeli si veci vážiť. na narodeniny alebo Vianoce im pochopiteľne kupujem to, čo som vždy chcela ako malá ja, a čo mi rodičia kúpiť nemohli. :mrgreen: :mrgreen:

Nechapes???Treba proto, ze ne cely internet musi vedet o jejich financni situlaci? Nebo proto, aby se zde na emiminu nezaskatulkovaly jako TY BOHATE? Nebo proto, ze je nekdo z prispevku pozna a pak jim vykrade barak?

Levandulina
Kelišová 6304 příspěvků 21 inzerátů 08.11.14 11:45

@anubis25 Nemam nic k tematu.Ale ta holka v Prostrenu byla strasna. Myslim, ze bude mit tezky zivot. Neuzna prohru a pokazde nebude jen po jejim…A s tim s nejak neumi srovnat. Chudak holka..

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:46

Příspěvek jsem raději smázla. Zapomněla jsem, že sem chodí lidi z okolí a nerada bych měla problém, že tu o někom píšu :)

Příspěvek upraven 08.11.14 v 12:06

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.14 11:46

@palapa U nas se zřejmě neztratí, manzel do prace uz nechodí, firmy šly na burzu a on si vymysli dalsi a dalsi podnikani, takže je i velmi tučná rezerva na účtech 8) D.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >