Co vše patří na svatební hostinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela1990
Povídálka 48 příspěvků 07.11.14 07:45
Hostina Svatební

Krásné ráno :) mám otázečku. 22.11 mám svatbu (první) Chtěla bych se tedy zeptat, co všechno patří na svatební hostinu kromě koláčku, dortu, chlebíčků, oběda, a pod. :) Moc děkuji :mavam:

Reakce:
zamlklinka
Závislačka 3266 příspěvků 07.11.14 07:58

@Michaela1990 Hlavně zabava, kapela. Hoste at nezapomenou dobrou náladu! Ať se svatba vydari a vaše manželství je stastne!

angelyellow
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 07.11.14 08:05

@Michaela1990 - na svatební hostině se dá dělat spoustu věcí. Poslední dobou je trendy tzv. strom přátelství. Na kus papíru (tvrdšího, aby nepropíjel barvu) se namaluje strom, napíšou se pod něj nebo nad něj jména snoubenců a datum. A ke každé větvi stromu přijde každý host a obtiskne tam svůj prst se svou oblíbenou barvou a napíše své jméno. Hitem taky bývají svatební ohňostroje, vypouštění holubic a podobné záležitosti. Viděla jsem taky místo házení rýže nebo plátkových růží, foukání bublifuku. Jsou speciální a prý nedělají fleky na oděvu. Dneska se dá sehnat všechno. Samozřejmě se to všechno odvíjí od finančních možností daného páru.

leona235
Kecalka 309 příspěvků 07.11.14 08:05

Tak záleží jestli máte slavnostní oběd a pak oslavu nebo to máte spojeny v jedno. Na oběd patří předkrm, přípitek, polévka, hlavni chod a dezert to ti ale v restauraci poradi co a jak. Na oslavě je většinou raut kde si muže každý zobnout na co má chuť. Ovoce zelenina něco masového a sladkého. Pěknou svatbu

Samy
Závislačka 3616 příspěvků 07.11.14 08:07

Pokud myslíš jídlo, asi bych tam ještě dala nějaké věci na užírání - jako jsou slané mandle, oříšky nebo tyčinky. Někdo dělá i cukroví, ale to je i o tom, jak moc se s tím chce člověk chystat a jestli to pak třeba bude přidávat k případné výslužce. Hlavní je užít si to.

kve-tinka
Závislačka 4778 příspěvků 3 inzeráty 07.11.14 08:14

Koukni na stránky www.beremese.cz , tam je hafo inspirace, taky z tama čerpám. ;)

Michaela1990
Povídálka 48 příspěvků 07.11.14 08:15
Hostina Svatební

Holky moje moc díky :) fotografa máme zadarmo to je nějákej manželův kamarád. :) A něják to skím vyzdobit moc díky

Michaela1990
Povídálka 48 příspěvků 07.11.14 08:15
@Michaela1990 píše:
Holky moje moc díky :) fotografa máme zadarmo to je nějákej manželův kamarád. :) A něják to skusím vyzdobit moc díky
alvicek
Kecalka 208 příspěvků 07.11.14 08:22

Na naší svatbě byla tombola a soutěže co vymysleli svedci + tanec co jsme si vymysleli s manželem místo svatebního a svatebčané se nestačili divit:-)ještě jsme si k tomu domluvili více kamošů, kteří se v průběhu tance přidávali, pač kroky jsme je učili už před svatbou:-), házení kytkou, ještě jsme si vyrobili různé žvýkačky, lízátka, mini vínečka pro hosty, sladkosti ocenili hlavně děti a vínečka byly na památku…vše s našema fotkama a datumem

neila
Extra třída :D 11732 příspěvků 07.11.14 09:03

@Michaela1990 mrkni sem, tady je inspirace mraky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >