Reklama

Kdo po CS neměl mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 23.12.10 11:30
Kdo po CS neměl mléko?

ahoj)
docela me zajima statistika, jak jste na tom byly s mlékem po císaři?? Mě se udělalo 3 den, ale bylo ho málo, pokud bych neodsávala, tak by asi zase zmizelo. Takže kdo po porodu prostě mléko neměl??? Jak časté to u císaře je? a jaká je šance, že ta samá žena jednou mít mléko bude a podruhé ne??

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

villa
Zasloužilá kecalka 710 příspěvků 23.12.10 11:37

Já jsem po císaři neměla mlíko docela dlouho. Malinko se začalo tvořit tak 4.den, ale rozkojila jsem se až doma a to pak byla jedna báseň, malý přibíral i více, než 300g týdně :-)

žirafííí 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.10 12:02

kamarádka rodila císařem a ani ne do týdne po porodu boužel mléko ztratila.

JITULINECKA
Kecalka 314 příspěvků 23.12.10 12:02

Já jsem se po císaři rozkojila až doma, z porodnice jsme jeli hned do lékárny pro Nutrilon, ale během 2-3 dnů doma (v klidu) to bylo dobrý.Malé jsou 3 měsíce, mlíčka mám jentak tak,ale zatím nějak válčíme, tak doufám, že vydržíme aspoň ještě měsíc.

jana_m
Závislačka 4972 příspěvků 23.12.10 12:05

Mě se mléko spustilo asi 4. den po císaři, ale bylo ho málo, prakticky od začátku jsme přikrmovali UM a od dvou měsíců malý jsem nekojila vůbec :-?

onionka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23.12.10 12:10

AHOJ
nástřel klasickej 2-3den po SC, 14 dní mlíka hodně, první dny ve špitále sem odstříkávala v noci 180tky.. když bylo jeníčkovi 3 týdny začala sem přikrmovat páč už sem z prsa dostala max 30tku.Pak už to šlo z kopce, mlíko uplně vymizelo, přestalo se uplně tvořit
A ano.. přikládám to SC a psychice, ta byla po něm dost blbá.
Po normo porodu u prvníh no problém, kojila sem rok.

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 23.12.10 12:23

Třetí den po císaři se mi začalo spouštět z prsou, měla jsem to trochu jiné, protože malá ležela v inkubátoru. Takže jsem najela na pravidelný odsávání po třech hodinách (i doma) a mlíko krásně den ode dne přibývalo. Ty první dny to fakt bylo jen pár kapek :twisted: Naštěstí z malé se vyklubal zdatnej savec, takže se krásně rozpila a mlíko mi vydrželo 14 měsíců, dokud se sama neodstavila :wink:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 23.12.10 12:36

Mě se laktace spustila tak ten 3 den po porodu, ale jak byli děti v inkubátoru, tak jsem víc jak týden jenom odsávala a odsávala. Takže asi i proto jsem měla mléka nakonec dost pro oba. Doma jsem kojila skoro dva měsíce, ale nakonec jsem toho musela nechat, nezvládala jsem to psychicky ani fyzicky :-(

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.12.10 13:00

Po císaři se mi udělalo mlíko asi čtvrtý den a bylo ho víc než dost, kojila jsem deset měsíců, kdy se malá sama odstavila.
Druhá dcera se narodila normálně, mlíko se udělalo asi třetí den a opět hlavně ze začátku ho bylo až až. Kojila jsem 13 měsíců.
U mě nebyl rozdíl mezi kojením po císaři a po normálním porodu.

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 23.12.10 13:27

Mně se mlíko začalo dělat třetí den po SC a měla jsem ho dost, kojila plně do půl roku, částečně do bez pár dnů 7 měsíců (z mých zdravotních důvodů jsem před týdnem přestala) Souhlasím s Romi, že tvorba/netvorba mlíčka s SC až tak nesouvisí…

pomeranca
Extra třída :D 10702 příspěvků 23.12.10 13:30

já se rozkojila až doma (4. den) a pak už to bylo ok, mlíka dostatek :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34059 příspěvků 23.12.10 13:33

mela jsem akutniho cisare, byla jsem dost vyrizena - mliko se spustilo az paty den (trosku) a poradne snad az 6-7 den. Domu me chteli hnat driv, ale ukecala jsem je, ze zustanu do plne laktace :-) nastesti, protoze pak jsem potrebovala odsavat jednu celou noc a nevim, jak bych to doma dala.

Eva a Vašek
Kecalka 356 příspěvků 23.12.10 13:34

Ahoj, po prvním CS 4 dny nic, tak jsem si půjčila nějakou odsávačku (kvůli stimulaci), odsávala jsem 3×, odpoledne a večer a druhý den bylo mléka až až a kojila jsem do 13m. Teď 8.12. druhý CS, odsávačku jsem si půjčila hned, jak jsem byla schopná :-) a od druhého dne kojím, mléka zase přebytek. Aspoň teď :mrgreen: . A věřím, že budu kojit zase jako u prvního :palec: .

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 23.12.10 13:36

mě se mlíko udělalo po SC taky 4. den, 14 dní OK a pak dcera začala stát s váhou a s mlíkem to šlo z kopce - do 3 měsíců nebylo co řešit :roll:

ale mám dvě kamarádky co po císaři kojily naprosto bez problémů - jedna už kojí dva roky a druhá kojila něco přes rok - asi fakt zálěží :nevim:

evi.an.x
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 23.12.10 13:44

Jsem tři měsíce po císaři a zatím kojím ani nevím jak:-) - musím zaklepat :lol: . A to jsem nikdy nepoužila odsávačku, prostě to šlo samo. Třetí den po sekci si tu padesátku na jedno kojení ze mě vytáhl :lol: .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >