Kdo se vyzná v pračkách, prosím o radu

493
28.6.13 20:41

Kdo se vyzna v pračkach prosím radu

Ahoj,

je tady někdo kdo se vyzna pračkach?? Opravdu se vyplatí investice do Miele??

Chtěla bych pračku: předni plněni, min. 7kg, 1400otaček, odloženy start, kratky program..

Uvažovala jsem o pračce LG s parou…

Dneska jsem, ale byla v Expert electro.. a tam byl celkem znaly pan (prodavač) a říkal, že LG neni moc dobra volba, že když už volil by Siemens nebo Bosh..

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29440
28.6.13 20:45

LG parní neznám, nemám zkušenost, nicméně klasickou LG už mám pár let a rozhodně bych neměnila! Je úžasná, nedám na ni dopustit. Naopak moje mamka měla Siemens a věčně nějaký problém. Až budu jednou zase kupovat pračku, půjdu rozhodně zase do LG.

Příspěvek upraven 23.05.16 v 14:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
28.6.13 20:49

@veruka85 máme LG osm let, pere denně, nemůžu si stěžovat, je hodně tichá, neměnila bych. Nevím jak je to s nimi teď, jestli se nějak nezhoršily? Co člověk to jiný názor, s takovou si nikdy nevybereš ;) prostě jít, být rozhodnutá že tu pračku beru a odejít, neposlouchat co ti prodavač říká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
28.6.13 20:57

My jsme LG koupili před rokem. Nemá řemen, ale má na bubnu motor a tím dělá pohyb pračky. A? neměnila bych. Má teda,,jen´´ 1000otáček, odložený start a program Cotton 30 a tam ti to na třicet vypere pod 30 :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21857
28.6.13 21:04

Já do Miele investovala a nelituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21857
28.6.13 21:05

O LG nám řekli to stejný, ale narozdíl od vašeho prodavače ti naši moc nedoporučovali ani Bosch, resp. Bosch ano, ale Made in Germany. Ty to mají napsaný i na přední straně. Ty, který to nemají, jsou snad z Turecka atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
28.6.13 21:21

Holky, které máte LG můžete mi prosím napsat jakou máte..?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
28.6.13 21:34

My máme teď fungl novou LG, máme ji asi měsíc (byla akce v Electroworldu) a je skvělá! To tichoučký praní! :potlesk: A otáček má 1400 a to je vážně rozdíl v suchosti oproti INDESITce, co jsme měli předtím. Máme: LG F 1480 QDS :palec: Stála 13 tisíc :palec:

Jo a tak krásně hraje když dopere! :dance: hihi :mrgreen: Jako designově myslím, že hezčí nenajdeš (to jen tak mimochodem). Akorát ta dětská pojistka má dobrou mouchu, ale holt nikdo není dokonalý :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
28.6.13 21:34

@veruka85 ta už se nejspíš nevyrábí :think: WD-801150NUP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
28.6.13 21:39
@mau-mau píše:
My máme teď fungl novou LG, máme ji asi měsíc (byla akce v Electroworldu) a je skvělá! To tichoučký praní! :potlesk: A otáček má 1400 a to je vážně rozdíl v suchosti oproti INDESITce, co jsme měli předtím. Máme: LG F 1480 QDS :palec: Stála 13 tisíc :palec:Jo a tak krásně hraje když dopere! :dance: hihi :mrgreen: Jako designově myslím, že hezčí nenajdeš (to jen tak mimochodem). Akorát ta dětská pojistka má dobrou mouchu, ale holt nikdo není dokonalý :D

jojo to je ta s tou párou jak jsem psala v úvodním příspěvku.. :-)))

ale vezmu si asi tuto..myslim, ze to stači..

http://pracky.heureka.cz/lg-f-1489-qd/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
28.6.13 21:45
@veruka85 píše:
jojo to je ta s tou párou jak jsem psala v úvodním příspěvku.. :-)))

ale vezmu si asi tuto..myslim, ze to stači..

http://pracky.heureka.cz/lg-f-1489-qd/

Hele, ta pára není žádná nutnost. Zkusili jsme v tom vyprat něco jen začmouděný z hospody, dali jsme tam pár kousků oblečení, co jsme měli na sobě, a stejně něco bylo cítit i tak. :roll: (Zřejmě moc agresivní hospoda :mrgreen: ) Jako hodí se to, když to náhodou chceš využít, ale určitě bych se tím zásadně neřídila při výběru. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15811
28.6.13 21:46

@mau-mau na co třeba využiješ to praní v páře? šlo by to třeba na obleky? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
28.6.13 21:46

@veruka85 A koukám podle recenzí, že taky hraje :mrgreen: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
28.6.13 21:48
@pvmr píše:
@mau-mau na co třeba využiješ to praní v páře? šlo by to třeba na obleky? :think:

jo, asi šlo, ale nedává se tam žádný prostředek, odstraňuje to jen pachy. :think: A vyndáš to fakt suchý a není to zmačkaný, to je gut :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
28.6.13 21:50
@mau-mau píše:
@veruka85 A koukám podle recenzí, že taky hraje :mrgreen: :potlesk:

mě už se z toho zkoumani všech praček motá hlava :-D a ta melodie je moc hezká.. :-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat