Kdy?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.01.03 16:32
Kdy?

Ahojky holky, chtěla bych se Vás na něco zeptat. Já zatím nejsem těhotná, takže to bude pro Vás taková divná otázka. Po jaké době jste zjistili, že jste těhotné?

Reklama

Reklama

Reakce:

Terezijka
Povídálka 24 příspěvků 05.01.03 17:44
Kdy?

Já jsem to zjistila hned druhý den po vynechání menstruace. Koupila jsem si test a huraaa 2 proužky. Terezijka

janice
Kecalka 458 příspěvků 08.01.03 13:56
Kdy?

já jsem to také zjistila 1 den vynechání menstruace. Pravda ovšem je, a to mi potvrdil i můj gynekolog, že záleží, jak citlivý test se použije. No a citlivější testy bývají většinou i dražší. Já použila ClearBlue. Mé kamarádce se stalo, že si den po vynechání menstruace udělala test a byl negativní. Když si ho udělala za týden znovu, tak už byl pozitivní. Zdravím. Janice 17.týden

Anonymni  08.01.03 19:29
Kdy?

Pa holky, to mi je jasne, ze jste to zjistily po testu, ale ja myslela fyzicky, kdy na Vas prisli treba nejake potize nebo tak, uz to zacina treba po par tydnech? Asi mam trapne otazky vidte, no jo, prece jen mi jeste neni zdaleka 18, ale jsem zvedava…

Anonymni  08.01.03 20:03
Kdy?
  1. svědění bradavek
  1. zvýšená teplota asi tak na 37,3 - 37,6
  1. vynechání menstruace, ale to u mě není nic neobvyklého, takže jsem se nad tim nijak moc nepozastavovala
  1. taky mi přestalo chutnat kouřit, spíš se mi dělalo z kouře špatně
  1. závratě ve špatně větraných místnostech, obchodech, frontách…
  1. nechut k jídlu
  1. HROZNEJ NEKLID, NEMOHLA JSEM ANI SPÁT

Ivana :wink:

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.01.03 16:35
Kdy?

Ahojky,

tak u mě to bylo samozřejmě po „prošlém termínu menstruace“, asi tak 5. den navíc už jsem zbystřila. A jistotu jsem nabyla, když mě začaly (taky tou dobou) šíleně bolet prsa a zcitlivěly bradavky. Taky jsem měla občas bolesti v podbřišku, ale trochu jiné než třeba před nebo při menstruaci. Klasický nevolnosti a změny chutí jsem ale třeba já zaznamenala až ve 2. měsíci. Asi to bude hrozně individuální.

Mishicka

Anonymni  10.01.03 23:58
Kdy?

U prvního jsem to „cítila“ tak za 2týdny-věděla jserm to.Pak mi nechutnala cigareta a nějak tělo podvědomě odmítalo „škodliviny“a po všem mi bylo zle,pachy i vůně-hrůza…A taky nepříjemná kovová chuť v puse.-U druhýho broučka jsem to věděla hned,ale tentokrát mi nebylo vůbec špetně,naopak šílená žravost. :lol:

Anonymni  14.01.03 11:48
Kdy?

Jsem naprostá začátečnice (5. týden). Špatně mi ale bylo už asi 3 dny před očekávaným začátkem menstruace. Bolelo mě v podbřišku a snědla jsem neuvěřitelné množství tresčích jater, která normálně moc nemusím. Následná nevolnost tedy nemusela souviset s těhotenstvím 8O)

Ahoj Monika

Anonymni  15.01.03 07:40
Kdy?

Ahoj, chci se zeptat zda opravdu platí, že pokud jsem těhotná neklesne mi teplota pod 37.Již před několika dny mi teplota klesla a pořád jsem menzes nedostala, většinou jej dostanu hned do 3 dnů po klesnutí teploty.Hodně mě bolí prsa a mám takovou žravku jako nikdy před tím.Test min. týden byl negativní.Pokud to do víkendu nedostanu zkusím si udělat další.

Zdravím všechny čekatelky a v roce 2003 přeju nám všem splnění toho našeho toužebného přání a jen samá krásná a zdravá miminka.Věrka

Anonymni  26.04.03 14:01
Kdy?

Týden po údajném otěhotnění jsem si udělala dva testy, oba vyšly negativně, ale po třech týdnech jsem byla unavená, neustále bych spala, často se mi zvedal žaludek, dělalo se mi špatně snad ze všeho, neměla jsem chuť na jídlo a na alkohol - byl akorát silvestr a já se ničeho nedotkla. Taky mi bylo stále vedro, chodila jsem se chladit na chvilku ven jen v tričku. Za další týden jsem začala zvracet a to mi vydrželo do poloviny pátého měsíce. Moni ;-)

Barou
Povídálka 26 příspěvků 26.05.03 00:54
Kdy?

Kolem tretiho tydne me zacly bolet prsa a krasne se mi zvetsily.To bylo asi tak vse.Jinak po celou dobu tehotenstvi jsem nemela zadne potize,jen sem se citila skvele(zadna hrozna menstruace).

Enjoy it!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

Reklama