Kdy kontaktuje hygiena?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.11.21 15:50

Kdy kontaktuje hygiena?

V sobotu nás kontaktovala škola, že dítě jde do karantény, pozitivní kontakt že třídy, hygiena ještě nevolala, kdy kontaktuji, máme čekat na zadanku od hygieny, dle pokynů školy, ale zatim nic, zase nestíhají?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14710
8.11.21 15:51

Nás kontaktovala škola v neděli a volali dnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25203
8.11.21 15:53

Jak kde, někde kontaktují druhý den, někde to trvá i týden, záleží odkud jste, kdo vás má na starosti, jeslti se do toho zrovna obuli trasovači na prvních hovorech (kteří připravují kontaky pro třetí hovory - to jsou ti, co volají lidem, že byly v kontaktu a musí na test a do karantény) nebo se čeká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
8.11.21 16:08

Nás kontaktovala hygiena až po týdnu. V pondělí kontakt, v pátek mail ze školky, SMS z hygieny další pondělí a telefonát až v pondělí odpoledne. Já objednala dceru na PCR test sama, jsou jí 4, má zdarma. Kamarádce volali až dva dny po ukončení karantény. Obě jsme z Prahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 16:09

Záleží, jak kde, ale z praxe na lince 1221 - většina dnes došlých a řešených samotrasovacích SMS byla z kontaktů středa-pátek. Pokud nehodláš vyplňovat samotrasovací formulář, hovor bych očekávala až tak ve středu (tj. test bych si vyřídila po vlastní ose).

anonym - práce

• Citovat
  • Nahlásit
25895
8.11.21 16:21

U nás se ozvali asi dvě hodiny po tom co to odeslala škola. Ta to posílala v pondělí ráno potom co se to dozvěděli o víkendu od rodičů. U dcery, kde jsem si ji vytracovala s hygienou sama, jsem měla mail za chvíli.
Dceru jsem si objednala na test hned jak jsem se dozvěděla o tom, že je syn pozitivní a díky tomu jsem měli termín hned ten 5 den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65202
8.11.21 17:00

U nás kontakt v pátek, volali v neděli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
8.11.21 21:46

Tak my víme od pátku večera, že syn je kontaktem pozitivního spolužáka a hygiena stále nic. No karanténu dle sdělení školy má do čtvrtka a na test má jít ve středu či čtvrtek. Tak jsem fakt moc zvědavá kdy a zda se hygiena vůbec ozve.
Střední Čechy, tak fakt nevím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
9.11.21 07:46

Hele, to je fakt individuální, jak psaly holky už výše. Prostě klasika tady, kocourkov. Je možné, že se nikdo ani neozve 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
15.11.21 16:50

Byli jsme v kontaktu s covid pozitivní o minulém víkendu - zcela zdravé dítě. V úterý večer maminka holčičky vyplnila dotazník s kontakty. Dosud nám sms nedorazila, ani té mamince od covid pozitivní holčičky. Syn má od pátku potvrzen covid - taky zcela bez jakýchkoliv příznaků. Já jsem vyplňovala dotazník v pátek večer. Tak jsem zvědavá, zda nebo kdy nám smsky dorazí. okres Frýdek-Místek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4038
24.11.21 14:06

Dcera 20.11. pozitivní test a dosud nás nikdo nekontaktoval. Dr nám žadanky na test neposlala, prý máme počkat na hygienu. Mezitím už samozřejmě odpadávaji další členové rodiny. Tak snad se dočkáme, už 3 hodiny v kuse zkouším volat na 6 různých čísel, ale bez úspěchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat