Kdy lijete aviváž do pračky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.14 17:03
Kdy lijete aviváž do pračky?

Omlouvám se za anonym ale bojím se že by jste mi říkali že jsem hloupá sama se za otázku stydím.
Zajímalo by mě kdy lijete aviváž do pračky moje maminka jí vždy lila hned na začátku s pracím práškem tak jsem to dělala taky ale to prádlo tolik nevoní jak bych si představovala a dneska jsem z televize zjistila že to někdy lijí v půlce praní jak to máte vy? Dekuji

Nejnovější recenze z kategorie Prací a čisticí prostředky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
kokomo
Ukecaná baba ;) 1726 příspěvků 02.12.14 17:05

Ahoj, avivaz nepouzivam, ale jinak se leje do zvlastni prihradky pred zacatkem prani…

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30806 příspěvků 02.12.14 17:05

Já mám v pračce chlívečky. Předpírka-prášek-aviváž(škrob).Když to budeš lít dohromady, aviváž se Ti přece později vymáchá. :nevim:

pannda
Kelišová 7082 příspěvků 36 inzerátů 02.12.14 17:05

Mám v pračce na to dávkovač..Ten si aviváž odebere vždy v druhé polovině praní, tedy na máchání..Nevím co máš za pračku, ale nikdy jsem nepřerušovala program, abych dolila aviváž.
Aviváž zároveň s prac. práškem je k ničemu, zbytečně plýtváš penězi. Prádlo se má s aviváží máchat, aby nejen vonělo, ale mělo i změkčovací efekt

Eemii
Neúnavná pisatelka 17652 příspěvků 02.12.14 17:06

Nez zavru pracku, naliju avivaz. Vzdyt je na avivaz spesl zasobnik, takze se do pradla vylije az pri poslednim machani. Nejak nechapu, ze bych mela pracku v pulce stopnout a nalit avivaz.Kam,rovnou do bubnu, kdyz je tam jeste prasek? :nevim:

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 02.12.14 17:06

Taky jí leju hned. Samozřejmě do jiné přihrádky než prášek.
Kdybych měla až v půlce praní, tak na to věčně zapomínám.
Jaký používáš aviváž? Třeba je to tím. Já kupuju koncentráty, které neředím. A liju tam plnou nádržku. Teď jsem si oblíbila modré a fialové cocolino a v neděli mi kamarádka chválila, jak dceři voní prádlo.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 02.12.14 17:07

Avivaz jde az s machanim, takze je fuk kdy jinalejes, pokud ji das do spravne prihradky.. Buhvi, kolik ji tam tvoje maminka lije.
Ja avivaz nepouzivam, predstava vlakna nasakleho chemii, aby „vonelo“ a zaroven se mi to vsakovalo do kuze, dekuju, nechci…

Hr4sek22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.14 17:07

Na začátku.. když se dává prášek/gel tak do druhé přihrádky, ale já aviváž už cca půl roku nedávám.

Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 02.12.14 17:07

Proč v půlce praní? Přece nebudeš celý praní sedět u pračky a čekat do půlky. Než ji pustíš, tak do nádobky nalij aviváž a nech ji být. Každá aviváž má jinou intenzitu vůně, každá voní jinak dlouho. To že to není podle tvých představ neznamená že je to špatně. Jen se zeptám to jsi dnes prala poprvé?

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 02.12.14 17:09

@Burj Chalifa Chlívečky? Co to je?

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30806 příspěvků 02.12.14 17:09

Pračka to má přece načasované, kdy si aviváž z přihrádky vezme.

Bohďula
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.12.14 17:09

Tak já používám v půlce praní a když to nestihnu po praní zapnu ještě znova máchání. Ale pokud má někdo plnění vrchem, těžko se do pračky v půlce dostane. Jinak já jsem to měla popsané v návodu, že aviváž dávat tak 40 min. před koncem.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17652 příspěvků 02.12.14 17:11

@Bohďula prave ze pri plneni vrchem se do pracky dostanes ne? :D

Deninina
Závislačka 3986 příspěvků 02.12.14 17:12

Liju to hned na začátku s pracím gelem, gel teda dávám do bubnu a aviváž do určené přihrádky. Pračka si tu aviváž vezme, kdy má :)

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 02.12.14 17:12

Do nějakých hodně starých praček se to asi leje někdy v průběhu, ale posledních spoustu let už mají pračky přihrádky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama