Kdy miminko ráno vstává???

13341
25.1.06 13:26

Kdy miminko ráno vstává???

Ahoj holky.

Tak ctu, ze o spanku je tady mnoho popsano. Mam ale trosku jiny dotaz.
Kdy vam miminka rano vstavaji?
Ten nas prcek spinka pekne celou noc. Nedavno jsme nocni kojo odbourali. Ale porad se budi mezi patou - sestou. A ted nevim. Tvarit se , ze je jeste noc? Nebo , ze je uz rano????
Kdyz si ho nevsimam, zacne plakat a vyvadet. Kdyz ho nakonec vemu k sobe do postele , po chvilce usne, anebo ho nakojim a taky jeste zabere. Pak spi do pul osme - zhruba.

Co s tim???

Eva a Kubik 11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
25.1.06 13:40

Ahoj Skrolan,

my jsme na tom zhruba stejně. Malý se probudí okolo páté nebo půl šesté. Ale to bych teda nezvládla. Tak ho nakojím a tvářím se, že spíme dál - a spíme asi do osmi. Akorát nevím, jak to bude po odstavení, takže o tom raději zatím ani neuvažuju.

Viťka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
25.1.06 13:51

Vitko, prave o to mi jde. Co pak?
Takze to chci nejak vyresit driv, pokud to tedy nejak pujde.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
25.1.06 13:57

Ahoj, my jsme odstavili a nic se nezměnilo.....
Jinak pokud Vám to neva, tak si nechte mimčo ráno v posteli.
Matýsek se taky budí brzy, ale pak se ke mně přitulí a pospáváme do půl osmé. Pak se pomalu probouzíme, ale to válení před úplným vstáváním je super.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
25.1.06 13:58

Ahoj,
tak to vám celkem závidím :D ! Anička vstává mezi 6 a 6,30…klidně si ji můžu vzít do postele a tvářit se, že spím, ale......jí je to úplně fuk a začne mi skákat po hlavě. Takže to tak 10 minut vydržím a pak musím vstát.
Už se těším, až se posune čas a bude vstávat v 7.30 :wink: .
Pá Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
25.1.06 14:01

Jeeee, Anyzko, vidis, to me nenapadlo. Jestli si to ponecha na sestou - doufejme, tak po novem to bude sedm - vyborne. Neni co resit.
Tedy ovsem - jestli to to ditko pochopi. hihihi
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
25.1.06 14:15

my už nemáme miminko, ale stává zá:,–(ně kolem 6,30 a můžu se tvářit, že je půlnoc, prostě mi chvíli skáče po hlavě a pak si odejde pustit počítač :D teĎ už to je lepší, obslouží se i pohádkou na dvd, jen vystartovávám při podezřelých zvukách, jako je otvírání kočičího wc, podezřelé zvuky vycházející z PC, rány atd. Můžu někdy až skoro hodinu dospávat (samozřejmě lehce). Ale takhle vstává už asi od 7 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
25.1.06 14:16

Ahoj.

Radimek vstává kolem 8 ( spí celou noc, cca od 19:45 bez krmení). Pokud se vzbudí výrazně dřív, dostane mléko (UM) a zůstává v postýlce. Někdy si jen hraje a brblá, jindy ještě usne. Pokud by vstával dřív, bude mrzký a nevydrží do poledne. Takový rytmus máme už několik měsíců. Svou roli určitě hraje, že spí ve vlastním pokojíku ( dělí nás jen dveře).
Myslím, že to mám(e) super. :lol:

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
25.1.06 14:17

Ahoj holky,

mně se holčička budí okolo 6.30 (někdy dříve). Už jsem ji musela odstavit, i když jí dám podudat prsíčko. Ovšem, když po chvilce dodudá u mně v posteli, je živá až až a já bych ještě pospávala. Když jí připravím mlíčko a dám do postýlky, pokud to zvládnu rychle, ještě si pospí.
Ovšem pak mi spí přes den jen odpoledne chvilku.

Tak ať jsou mimča zdravá a mamči ať odpočívají.

G.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
25.1.06 14:28

Ahojky, my dáváme UM a spíme od cca 19,15 hod do cca 5 hod ráno, malá se nají a ještě dospáváme do 8,30 hod. Já spím tedy v ložnici a Niki má svůj pokojíček, takže je možné, že ona vstává o něco dříve než já, ale zatím se v postýlce sama zabaví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
25.1.06 14:33

Tak v pul sedme - super, to bych brala, to zvladnu. Ale v pet - pul seste? To je brzo, ne?
Svoji roli hraje urcite i to, ze spime spolu v loznici. Pokojicek okupuje devitileta dcera. Ale jen co se Kubik nauci spinkat najisto alespon do te pul sedme - sup tam s nim. Segra uz se celkem tesi.

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
25.1.06 14:40

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
25.1.06 15:26

skrolan:tak u nas se budi casteji v noci a pak usne a spi dal,rano vstava treba v 7h.ale kdyz se mi hcce jeste spat tak zase nakojim a psime treba do 10h.takze myslim ze je to normalni kdyz ho treba jeste ne chvlku uspis.pokud to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
25.1.06 16:19

Ahoj, mala vstava po 8h. No pokud chces vstavat jak pises tak delej ze je rano jinak delej ze je noc, ja to takhle delala. Proste u nas byla do 8h. jako noc. Takze kdyz sla vecer spat, zatahla sem zavesy a vzbudila se napr. v 6,7h. rano tak sem ji dala treba caj, vubec sem na ni skoro nemluvila a kdyz tak potichounku, svitila sem jen lampickou, a pak ji zas dala spat. U nas to velice rychle zabralo. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
25.1.06 17:18

Sany, nechalas ji pak ve sve postylce, nebo jsi ji brala k sobe?

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama