Kdy odevzdat lístek na peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabousek7
Kecalka 275 příspěvků 09.12.17 05:21
Kdy odevzdat listek na penize

Ahoj chtela bych se zeptat. Jsem na neschopence a jde mi o to, jestli listek na penize mam odevzdat tento mesic nebo muzu az 2. ledna? U nas v praci je totiz celozavodni dovolena a v kancelari jsou naposledy 21.12. Tak jestli to mam odevzdat tech 10 dni pred koncem mesice nebo by nevadilo az dva dny po novym roce? Diky.

Reklama

Reakce:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16002 příspěvků 09.12.17 06:34
@Sabousek7 píše:
Ahoj chtela bych se zeptat. Jsem na neschopence a jde mi o to, jestli listek na penize mam odevzdat tento mesic nebo muzu az 2. ledna? U nas v praci je totiz celozavodni dovolena a v kancelari jsou naposledy 21.12. Tak jestli to mam odevzdat tech 10 dni pred koncem mesice nebo by nevadilo az dva dny po novym roce ? Diky.

Neva.

pepe3
Povídálka 13 příspěvků 09.12.17 08:12

Urcite az pozdeji. Drive se odevzdavat pry nesmi.

Niccol24
Povídálka 12 příspěvků 09.12.17 08:25

Určitě až toho 2.ledna :).. já jsem taky na neschopence a sestřička u Dr. mi vždycky kladla na srdce, ať ho nikdy neodevzdávám dříve. Párkrát jsem byla pro ten lístek na peníze až při další kontrole a to bylo třeba až 3. a vždycky to bylo v pohodě :)

Sabousek7
Kecalka 275 příspěvků 09.12.17 08:46

Moc dekuji za odpovedi. :-)

Shima
Kecalka 209 příspěvků 09.12.17 09:30

Me vždycky říkal te dřív jak na konci měsíce tmi lístek na peníze nenapíšou, ze se to nesmí..takže se snažím jít pro ten lístek bud posledního nebo na začátku dalšího měsíce.. ted si pro něj mám přijít az 3.1…

Renula5
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 10.12.17 15:15

A nebo to poslat Sama na socialku jsem na PN. a posílam si to sama na sociálku zaměstnavatekli posílám jenom kopii emailem.

Sabousek7
Kecalka 275 příspěvků 10.12.17 16:16
@Renula5 píše:
A nebo to poslat Sama na socialku jsem na PN. a posílam si to sama na sociálku zaměstnavatekli posílám jenom kopii emailem.

To mi rikala i moje mamka, ale jeste uvidim. :-) Kazdopadne diky za radu. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama