Kdy udělat test po Escapelle?

5.6.15 11:45

Kdy udělat test po Escapelle?

Ahoj ženy,
potřebuji, prosím, poradit, kdy pro jistotu udělat test. Před čtyřmi měsíci jsem vysadila antikoncepci, od té jsem měla menstruaci jen jednou, asi po dvou měsících, od té doby zase nic (tudíž, i když zapisuju do diáře, nemám co zapsat a nevím, v jaké fázi cyklu jsem). V pondělí jsem měla pohlavní styk, u kterého se stala nehoda s prezervativem. V úterý jsem si došla raději pro Escapelle (antikoncepci jsem nevysadila kvůli miminku) a vzala jsem ho. Dnes mi je od rána neskutečně zle, snědla jsem půlku jogurtu a letěla na záchod, nic jiného jsem do sebe dostat nedokázala, jen piju hodně vody, přestala mi chutnat káva, což je u mě taky divné a musela jsem zavolat do práce, že přijdu dýl, protože jsem únavou neudržela oči.
Je mi jasné, že je to nejspíš po hormonech v pilulce, tak by mě zajímalo, kdy udělat test, abych měla jistotu, že Escapelle zabral? Brala jsem ho celkem brzy po styku, ale bylo to po hodně divokém mejdanu a celé úterý jsem měla trochu průjem, takže vím, jak je to v tom případě s účinností.
Díky moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50114
5.6.15 11:57

Nejlíp tak za 3 týdny, abys měla fakt jistotu. Dřív to jde taky, ale furt to není 100%.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 12:03

Ok, děkuji. Chtěla jsem po 14 dnech, možná to zkusím a pak ještě jednou za 3 týdny. Díky za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama