Když ukončím studium předčasně???

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
5.10.21 14:18

Když ukončím studium předčasně???

Dobrý den potřebuji pomoct jsem v prvním ročníku na střední škole. Nejde mi to a nelíbí se mi tady, spolužačky mně pomlouvají a šikanují. Můžu ukončit a být doma a podat přihlášku někam jinam další rok. Pokud ano tak co budu muset udělat abych mohla ukončit studium. A co potom já ukončím studium. Předem děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11996
5.10.21 14:24

Můžeš. A můžeš si taky najít práci, nemusíš být doma. Jinak se buď musíš nahlásit na úřad práce a nebo si platit zdravotní pojištění. Co udělat aby jsi mohla ukončit studium ti řeknou ve škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3398
5.10.21 14:44

Pokud nejsi plnoletá, tak neukončíš nic. To musí tvoji rodiče. Jako první promluv s nima.

Pokud že školy odejdeš, buď půjdeš pracovat, nebo na pracák a nebo si budeš (rodiče budou) muset platit zdravotní pojištění jako samoplátce. Můžeš pak podat přihlášku na jinou střední školu a po přijetí, v září nastoupit.
Dalším řešením je přestup na jinou školu. Tam se musíte dohodnout na nové škole, jestli tě přijmou.
Každopádně začít musíš u rodičů, protože to všechno musí jít přes ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
5.10.21 15:32

@Gvik A víš, na jakou jinou školu bys chtěla? Je začátek školního roku, možná bys ještě mohla přestoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18408
5.10.21 15:43

@Gvik S rodici uz jsi to probrala? Pripadny prestup res co nejdrive.
A pozor… vztahove problemy muzou byt i na jinych skolach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
5.10.21 15:52
@Gvik píše:
Dobrý den potřebuji pomoct jsem v prvním ročníku na střední škole. Nejde mi to a nelíbí se mi tady, spolužačky mně pomlouvají a šikanují. Můžu ukončit a být doma a podat přihlášku někam jinam další rok. Pokud ano tak co budu muset udělat abych mohla ukončit studium. A co potom já ukončím studium. Předem děkuji za odpovědi.

Zeptej se ve škole, kam chodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2399
5.10.21 15:55

Sama to nemůžeš ukončit, musí ti to podepsat rodiče, jestli víš kam a proč chceš jít jinam, asi by bylo nejlepší konat hned, je šance, že budeš moci, pokud mají místo, přestoupit hned, je začátek roku. Musíš to řešit ve škole a s rodiči. A fakt co nejdřív, pokud to víš jistě, není to jenom momentální nápad. Nemůžeš furt cestovat sem a tam, to by taky mohlo dopadnout tak, že nedostuduješ nic. Ale jednou se to stát může, to neříkám. No ale stejně tuším troll, kadeřnice, kabelka a spol, ale kdyby náhodou ne, tak jednej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.10.21 17:41

@divine woman ano vím už jsme tam volali ale nemají místo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23783
5.10.21 18:28

@Gvik Tak to je problém. A v jiném místě ta škola není? Třeba by měli místo jinde. A taky nepíšeš z jaké školy a kam chceš přestoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat