Když vytečou baterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rusalkaXXL
Stálice 62 příspěvků 22.10.14 18:26
Když vytečou baterie

Pomoc! Nechala jsem inteligentně baterie v lehátku pro děti (no jo, blondýna) a uložila ho na dva roky na půdu - a kdo by to řekl, baterie vytekly a kovové plíšky a perka zrezly. Co s tím? :oops:

Reakce:
Spokojení
Ukecaná baba ;) 1299 příspěvků 22.10.14 18:40

Jestli máš doma líh, nebo alpu, tak to dej na vatu, nebo třeba vatovou tyčinku a opatrně to vyčisti

ja_Lena
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 22.10.14 18:51

Neboj, neni to blondatou hlavou!!! Na vanoce jsme dostaly chuvicky a ja je hned zkousela, jsou tam 4 tuzkovky a ja ji po vanocich uklidila pac mimco se nam narodilo az na konci dubna s hle… dvoje baterky vytekly a ted po roce a kus pouzivani ty zrezle dratky upadly :-( nastesti tam trochu dratku zustalo a baterky maji kontakt…

MišelkaX
Kelišová 5679 příspěvků 22.10.14 19:15

Na dratku to nevadi. Horsi je ta druha strana.. ja mam doma kontaktni sprej a delala jsem to tim. A v pohode

rusalkaXXL
Stálice 62 příspěvků 22.10.14 19:53

Tak líh bych měla - uvidíme, děkuji za radu - vysypala jsem ten rez a také i s drátky - zkusím tam dát místo nich perko z propisky, snad to půjde… :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >