Keratin a padaní vlasů

Len nie
2.10.25 09:27

Keratin a padani vlasu

Ahoj holky, prosím ty, kteří si nechali nazehlit keratin také vám padaly hodne vlasy? Jsem z toho uz opravdu zoufalá a tukem si na hlavu, ze jsem někdy do tohohle šla.
Co vám prosím pomohlo? Dekuji za každou radu :( :* :kytka: :dance:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1847
5.10.25 18:01

Já keratin chtěla, ale kadeřnice mě od něj nakonec odradila. Prý uzavře vlas natolik, že do něj nepronikne zvenku žádná výživa a až „vyprchá“, budou ty vlasy paradoxně suché a ošklivější než předtím. Do toho jsem jít nechtěla. Každopádně tedy asi nemá smysl kupovat nějaké masky, séra atd., když se stejně dovnitř nedostanou. Zkusila bych doplňky stravy s biotinem. To by snad mohlo nějak pomoci. A po vymytí toho keratinu hodně hydratační přípravky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Len nie
5.10.25 23:19

Nechala jsem si ho tedy nazehlit v červnu 🙂… ale momentálně od doby co jsem si ho nechala nazehlit je to katastrofa… a vlasy ano, šíleně zniceny, suchý… No prostě hnus…😀… Jj, od včera zkouším i nějaké ty doplňky 🤭 uz asi nejspíše dorost, ale vlasy padaji no🤭

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.