KET a ovulace

Anonymní
10.3.21 16:36

Ket a ovulace

Ahoj, pri prvnim pokusu IVF se ziskalo 12 oocytu. 9 prezilo. Zaplatila jsem si prodlouzenou kultivaci.
31.8. byl odber a 4.9. ET -17 DC. Prijde mi to jako velmi kratka doba..? Brala jsem jen utrogestan 3×2. Tento pokus byl neuspesny.
10.11. KET medikace estrofem 2 mg 1-0-1 a utrogestan od 2. dne cyklu 3×2. Transfer 18DC, embryo glue a hatching, pokus take neuspesny.
4.2. Dalsi KET, nativni cyklus, estrofem a utrogestan, embryo glue a hatching. Bez uspechu.
V zadnem KETU mi nebyla dana injekce na ovulaci. Neni to divne? Tento mesic si poprve delam ovulacni testy a jsem v soku. Ovulaci mam 21DC. Nevim jak to s ovulaci bylo behem KETu, ale delali mi UZ. Ve zprave nic uvedeneho nemam. Uz nas to stalo hrozne moc penez a citim se byt podvedena 😔 a taky smutna ze to nevychazi…co si o tom myslite? Chodim do Brna na Obilni trh.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
10.3.21 16:44
@Anonymní píše:
Ahoj, pri prvnim pokusu IVF se ziskalo 12 oocytu. 9 prezilo. Zaplatila jsem si prodlouzenou kultivaci.
31.8. byl odber a 4.9. ET -17 DC. Prijde mi to jako velmi kratka doba..? Brala jsem jen utrogestan 3×2. Tento pokus byl neuspesny.
10.11. KET medikace estrofem 2 mg 1-0-1 a utrogestan od 2. dne cyklu 3×2. Transfer 18DC, embryo glue a hatching, pokus take neuspesny.
4.2. Dalsi KET, nativni cyklus, estrofem a utrogestan, embryo glue a hatching. Bez uspechu.
V zadnem KETU mi nebyla dana injekce na ovulaci. Neni to divne? Tento mesic si poprve delam ovulacni testy a jsem v soku. Ovulaci mam 21DC. Nevim jak to s ovulaci bylo behem KETu, ale delali mi UZ. Ve zprave nic uvedeneho nemam. Uz nas to stalo hrozne moc penez a citim se byt podvedena 😔 a taky smutna ze to nevychazi…co si o tom myslite? Chodim do Brna na Obilni trh.

Ahoj, na KET ovulaci nepotřebuješ. Když bereš estrofem, tak stejně nemáš ovulační cyklus… nemusíš se cítit podvedená. Estrofem bereš, abys měla hezky vysokou sliznici, a když je hezká, tak přidáš progesteron, to ji připraví na embryo a a pak zavedeš embryo. A pak je to na něm… ty dál bereš léky…

Nativní cyklus je, když nebereš nic, sliznice roste sama, pak se UZ hledá ovulace a když je hezký folikul, tak se píchá ovitrelle, aby se udělo žlutý tělisko a to dělá vlastní progesteron…0

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 16:58
@Tvojeteta
Nativní cyklus je, když nebereš nic, sliznice roste sama, pak se UZ hledá ovulace a když je hezký folikul, tak se píchá ovitrelle, aby se udělo žlutý tělisko a to dělá vlastní progesteron…0

No ja dostala behem dvou mesicu injekci, abych nemela menzes.. pote nasazene zase leky a pak KET. Nazvali to jako nativni cyklus. Ovitrile jsem nemela. Tak jsem z toho zmatena. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
676
10.3.21 17:09
@Anonymní píše:
No ja dostala behem dvou mesicu injekci, abych nemela menzes.. pote nasazene zase leky a pak KET. Nazvali to jako nativni cyklus. Ovitrile jsem nemela. Tak jsem z toho zmatena. :roll:

Ok tak to tak nazvali, jde o to, že jestli bereš estrofem, tak stejně k ovulci nedochází, proto ti ovitrelle nedali, ivitrelle je nutný, když jdeš na odběr…

Někde hi dávají někde ne, ti záleží jaký máš výsledky a všechno okolo… ale ovulace je uvolnění vajíčka, aby mohlo být oplodněný, ale ty už máš pětidenní embryo, tak ovulaci nepotřebuješ…

Chápu, zme jsi z toho smutná, já dnes byla na 6.KET a pět v řadě se nepovedlo…

Můžeš zkusit jiný CAR, abys z toho měla dobrý pocit! Protože to je důležitý, ale není nic divnýho na tom jak to dělali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 17:14
@Tvojeteta píše:
Ok tak to tak nazvali, jde o to, že jestli bereš estrofem, tak stejně k ovulci nedochází, proto ti ovitrelle nedali, ivitrelle je nutný, když jdeš na odběr…

Někde hi dávají někde ne, ti záleží jaký máš výsledky a všechno okolo… ale ovulace je uvolnění vajíčka, aby mohlo být oplodněný, ale ty už máš pětidenní embryo, tak ovulaci nepotřebuješ…

Chápu, zme jsi z toho smutná, já dnes byla na 6.KET a pět v řadě se nepovedlo…

Aha. To jsem nevedela. Ale neni zvlastni, ze mam ted ovulaci 21 DC a ket probehl vzdy 18 DC? Jiste pri ket jsem mohla mit ovulaci jindy, jen mi to nesedi

Tak snad se zadari brzo! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
676
10.3.21 17:19

Jestli jsi měla estrofem, tak si žádnou ovulaci neměla.

Když bereš estrofem, tak jdeš kolem 11.DC na UZ, tak se změří sloznice a když je pěkná, tak ti napíšou od kdy bereš progesteron, tak abys ho brala 5 dní před KET, to je aby se sliznice připravila- Ket je pak mezi 18.-21.DC. Jen když je sliznice nízká, tak se nechá růst dýl, to pak se posune transfer…
Kdyby ti hlídali ovulaci, tak bys musela na UZ častěji a měřili by ti folikul - a to nys měla ve zprávě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
11.3.21 09:24
@Anonymní píše:
Aha. To jsem nevedela. Ale neni zvlastni, ze mam ted ovulaci 21 DC a ket probehl vzdy 18 DC? Jiste pri ket jsem mohla mit ovulaci jindy, jen mi to nesediTak snad se zadari brzo! :srdce:

Pokud vim, tak ovulacni testy vychazi sice pozitivne, ale je to znamka toho, ze ovulace jiz probehla, takze bych rekla, ze to naplanovali dobre :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat