Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Holky co je v tomhle vajíčku za hračku a jak je velká? Nikde jsem to na netu nenašla. Chci vajíčko koupit klukovi k Mikuláši, ale je mu 21 měsíců, tak by mě zajímalo, zda si užije jen čokoládu a nebo i hračku, kdyby to bylo moc malý, tak mu to samozřejmě vezmu. Díky ![]()
Malý jsem vzala růžový a byla tam docela velká víla (tak 12 cm) s křídly co svítí ve tmě a stojánek, aby jako lítala. Malý se líbí.
Jinak nerozumím, malá dostává kinder vajíčka s malou hračkou dlouho. Ale ona nikdy nic nespolkla nebo tak něco.
No ten náš zatím taky nic nespolkl. Ale do pusy to strká. Jak byli v Albertu ti šmoulové, tak mezi tím ovocem k tomu, jsou nějaký třešně nebo co a to do pusy strká schválně a jak je to úzký a dlouhý, tak věřím tomu, že by to do krku narval. ![]()
Já mu ho chci dát každopádně, ale chtěla jsem vědět, co je tam vevnitř. Takže růžový víme, pak je myslím modrý a zelený ještě…
no dívala, ale nedocvaklo mi, že se teda jedná o sérii víl, jak nepíšou, že je to zrovna v tom maxi vejci. Já to normálně nekupuju, ani malý, ani velký, tak jsem v tomhle mimoň ![]()
Malýmu 2,5 roku kupuju kinder vajíčko od 15.měsíců - ale záleží na dítěti, malej nechce tu čokoládu on chce vysloveně tu hračku ale od malička mi nic nepolyká ani nikam nic nestrká / korálky do nosu apod. /. Už když lezl po čtyřech a něco našel / drobek, smítko /, tak mi to vždycky podával - což dělá do dneška. Kamarádka má holčičku a ta vše strká do pusy - ta by si tam strčila snad i h…o
, takže opravdu záleží na dítěti ![]()
Podle toho jak budeš mít štěstí. Někdy jsou tam postavičky v kuse, ty půjčím i roční dcerce. Jindy stavebnice a tu seberu i 3 letému, protože by to rozebral na kousky a bylo by to tu všude. Častěji nacházíme ty větší hračky.
Tak jsem dneska jedno vejce koupila, to je stejně zlodějna, za stovku, no nic no.
Tak doufám, že ta potvora vevnitř bude hezká, co jsem koukala na ty stránky a přehled, tak z těch víl se mi jakžtakž líbily asi dvě, zbytek ne. Předpokládám, že sežere čokoládu, a hračku někam vyhodí. ![]()
Jinak s tím pojídáním, já fakt u něj nikdy nevím. Měl v postýlce počítadlo a podařilo se mu ty tyčky vylomit a korálky všude. Bylo jich asi 60. Kupodivu nesežral ani jednu, no ale než jsem to spočítala a našla chybějící dvě, tak trochu nerv. Ale ty pitomý šmouly do pusy strká furt. Dělá to naschvál. Smítka mi nosí taky, to jo, ale je to prostě dítě, do hlavy mu nevidím, může to tam blbě strčit, i nechtě a šprajcne se to v krku a je po pr…li. ![]()
@erenza vejce za 100Kč jaké si koupila? My kupujeme max do 20Kč, spíš si počkáme na akci a je za 13Kč.
@Aspera obrovske
je tak trikrat vetsi a tedy petkrat drazsi… Jinak male jsou ted o vikendu v Albertu za 14 mame jich koupenych deset ![]()
No já chtěla to velký, vejde se mi pěkně do mikulášské punčochy, bude naducaná
. Je to drahota no, ale tak jednou za život
Tak jsem zvědavá, co v tom bude za nádheru ![]()
@erenza pak vyfot cos v nem našla. Mamka se mě včera ptala jestli ho nemá mláděti koupit. Já jsem teda spíš pro ty menší.
Já jsem pro žádný, ale kupovali jsme jedno na přání rodičů jejich synovi k narozkám, tak mě napadlo, že to skousne ( doslova) i ten náš. ![]()
Dám pak vědět, co v tom bylo.