Jak utišit klapající podpatky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika1996
Nováček 5 příspěvků 08.05.19 18:22
Klapající podpatky

Dobrý den,

konečně jsem se po několika měsících odhodlala koupit si boty na podpatku, bohužel jsem doma zjistila, že strašně klapou. Dřív jsem měla klapání podpatků ráda, ale teď mi to docela vadí. Chtěla bych si zeptat jestli není nějaký trik jak utišit klapající podpatky. Vím, že se dají podpatky vyměnit, ale to bych brala jako nejzazší možnost.

Děkuji za rady a tipy. :)

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 08.05.19 18:25

Stejně to máš dočasné, ty plátky se mění každou chvíli, když je nosis často :D záleží taky kde v nich budeš chodit, někde na ulici se to ztratí :D

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7736 příspěvků 08.05.19 18:26
@Monika1996 píše:
Dobrý den,

konečně jsem se po několika měsících odhodlala koupit si boty na podpatku, bohužel jsem doma zjistila, že strašně klapou. Dřív jsem měla klapání podpatků ráda, ale teď mi to docela vadí. Chtěla bych si zeptat jestli není nějaký trik jak utišit klapající podpatky. Vím, že se dají podpatky vyměnit, ale to bych brala jako nejzazší možnost.

Děkuji za rady a tipy. :)

Netišit. Podpatky jsou jeden z nejvíc sexy zvuků :pankac:

ivašot.
Echt Kelišová 7892 příspěvků 08.05.19 18:34
@Prof. Farnsworth píše:
Netišit. Podpatky jsou jeden z nejvíc sexy zvuků :pankac:

to si asi ještě nebyl u nás v kanceláři. Máme plovoucí podlahu a když se sejdou víc než jedny klapajicí podpatky, tak bys za půl hodiny vzrušením šílel :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 7736 příspěvků 08.05.19 18:38
@ivašot. píše:
to si asi ještě nebyl u nás v kanceláři. Máme plovoucí podlahu a když se sejdou víc než jedny klapajicí podpatky, tak bys za půl hodiny vzrušením šílel :mrgreen:

To nezní špatně :cert: :mrgreen:

7.straka
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 1 inzerát 08.05.19 18:49

Děsně klapou boty nebo v nich dupeš?

Kristýna 526
Kecalka 127 příspěvků 08.05.19 19:13

Já mám teda boty na podpatku ráda ráda je nosím i se mi líbí klapajicí botky :lol: už je to asi zvyk :) buď si zvykneš nebo si kup jiné :nevim:

Monika1996
Nováček 5 příspěvků 08.05.19 22:12
@7.straka píše:
Děsně klapou boty nebo v nich dupeš?

Podpatky nosím hodně dlouho a často, měla jsem teď zlomenou nohu tak jsem je nenosila, chtěla jsem si udělat radost novými lodičkami, ale bohužel moc klapou.

Hoa Mai
Kelišová 6298 příspěvků 24 inzerátů 09.05.19 01:39

@Monika1996 Daji se poridit pruhledne chranice podpatku, ktere zaroven tlumi klapani. Videla jsem je na kamaradce neveste. http://www.strevice.cz/…atebni-obuv/

7.straka
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 1 inzerát 09.05.19 12:56

@Monika1996 stane se. Šikovný švec upraví

Váš příspěvek
Reklama