Reklama

Klesání bříška před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 20.11.09 09:58
Klesání bříška před porodem

Ahoj holky,

jsem prvorodička, ráda bych se zeptala, kdy začne klesat bříško před porodem ? Je to třeba jen pár dní před nebo je to spíš týden, dva ?

Děkuji za odpovědi ! :mavam:

Reklama

Reakce:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 10:04

Ahoj Loli tak zase já :mavam:
No říká se že bříško začne klesat dolů,když už se to blíží k porodu,mě kleslo asi 14 dní před porodem.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 20.11.09 10:10

Ahoj :)))

14 dní..jejda, to už mám a nic ! :)))

Oluscha píše:
Ahoj Loli tak zase já :mavam:
No říká se že bříško začne klesat dolů,když už se to blíží k porodu,mě kleslo asi 14 dní před porodem.

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 20.11.09 10:12

U prvního syna cca 14 dnů před porodem, u druhého syna vůbec, vlastně až v průběhu porodu.

Martina

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 20.11.09 10:13

Jé, a teď koukám, že máš termín 3.12., to jsem měla u staršího syna taky a narodil se 22.11. :-)

Martina

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 20.11.09 10:15

Já si klesnutí nevšimla ani jednou :-?

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 20.11.09 10:25

U první dcery asi měsíc před porodem (měla jsem obr břicho a celý osmý měsíc mě pálela žáha jak malá tlačila na žaludek, jak začalo břicho klesat tak se to zlepšilo), u druhé tak tři týdny před a nebylo mi nic. Otočené hlavou dolů byly definitivně obě už od 30tt. Záleží jak je velké dítě a břicho, kolik máš vody atd.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 11:36

Loli Někdo to na sobě nepozoruje , nebo ty to třeba nevidíš ale tvoje okolí jo ,takhle jsem to mělá já,moje mamka mi říkala už od začátku ledna že mi nějak klesá bříško ,moc jsem tomu nevěřila :nevim:
Až pak jsem to sama viděla u doktorky na prohlídce v kabince,kde má zrcadlo :-D

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 20.11.09 11:40

Tak me neklesne vubec, mam ho dole od zacatku tehu, uz nema kam klesat, leda ven. :mrgreen: A u prvniho tehu jsem to mela taky tak. A zaha me pali cim dal vic. :roll:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 11:54

Lucci jediný co tě může těšit,že už to máš za „pár“a žáha přestane pálit :wink:

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.11.09 12:46

Ahoj Lolinko,
také jsem prvorodička. Mimochodem první termín mám na dnešek, ale břicho si vesele trčí :-) . Žádný pokles jsem nezaznamenala. Tak to bude asi také individuální.

Lostris

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 20.11.09 12:48

Tak mě kleslo bříško dolů asi tři dny před porodem a hrozně se mi ulevilo. Měla jsem ho hrozně nahoře, nemohla jsem ten poslední měsíc jíst, spát, sedět, chodit, hrozně mě to tlačilo mezi žebrama a u žaludku, vůbec nic mi na to nepomohlo a když mi pak kleslo bříško, tak se mi šíleně ulevilo. U mě to klesnutí bříška poznal každý, byl to fakt extrém.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 20.11.09 12:52

Ahojda,

mě kleslo bříško dolů asi měsíc před porodem :wink:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 21.11.09 17:04

Mně kleslo asi měsíc před porodem a je fakt, že se mi tím zlepšilo i pálení žáhy. Měla jsem obří břicho, takže okolí si klesnutí moc nevšimlo, ale já to cítila.
Neznamenalo to ale porod. Asi jak u koho! :wink:

moni.cz
Kecalka 337 příspěvků 22.11.09 01:20

Ahojda,

mě břicho nekleslo vůbec. Ale fakt je, že mi porod museli vyvolávat. Malý se prostě ven nechtělo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >