Klesání bříška před porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 20.11.09 09:58
Klesání bříška před porodem

Ahoj holky,

jsem prvorodička, ráda bych se zeptala, kdy začne klesat bříško před porodem ? Je to třeba jen pár dní před nebo je to spíš týden, dva ?

Děkuji za odpovědi ! :mavam:

Reakce:
Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 10:04

Ahoj Loli tak zase já :mavam:
No říká se že bříško začne klesat dolů,když už se to blíží k porodu,mě kleslo asi 14 dní před porodem.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 20.11.09 10:10

Ahoj :)))

14 dní..jejda, to už mám a nic ! :)))

Oluscha píše:
Ahoj Loli tak zase já :mavam:
No říká se že bříško začne klesat dolů,když už se to blíží k porodu,mě kleslo asi 14 dní před porodem.
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 20.11.09 10:12

U prvního syna cca 14 dnů před porodem, u druhého syna vůbec, vlastně až v průběhu porodu.

Martina

Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 20.11.09 10:13

Jé, a teď koukám, že máš termín 3.12., to jsem měla u staršího syna taky a narodil se 22.11. :-)

Martina

domi
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 20.11.09 10:15

Já si klesnutí nevšimla ani jednou :-?

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 20.11.09 10:25

U první dcery asi měsíc před porodem (měla jsem obr břicho a celý osmý měsíc mě pálela žáha jak malá tlačila na žaludek, jak začalo břicho klesat tak se to zlepšilo), u druhé tak tři týdny před a nebylo mi nic. Otočené hlavou dolů byly definitivně obě už od 30tt. Záleží jak je velké dítě a břicho, kolik máš vody atd.

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 11:36

Loli Někdo to na sobě nepozoruje , nebo ty to třeba nevidíš ale tvoje okolí jo ,takhle jsem to mělá já,moje mamka mi říkala už od začátku ledna že mi nějak klesá bříško ,moc jsem tomu nevěřila :nevim:
Až pak jsem to sama viděla u doktorky na prohlídce v kabince,kde má zrcadlo :-D

Lucci
Neúnavná pisatelka 15043 příspěvků 20.11.09 11:40

Tak me neklesne vubec, mam ho dole od zacatku tehu, uz nema kam klesat, leda ven. :mrgreen: A u prvniho tehu jsem to mela taky tak. A zaha me pali cim dal vic. :roll:

Olunka
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 20.11.09 11:54

Lucci jediný co tě může těšit,že už to máš za „pár“a žáha přestane pálit :wink:

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 20.11.09 12:46

Ahoj Lolinko,
také jsem prvorodička. Mimochodem první termín mám na dnešek, ale břicho si vesele trčí :-) . Žádný pokles jsem nezaznamenala. Tak to bude asi také individuální.

Lostris

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 20.11.09 12:48

Tak mě kleslo bříško dolů asi tři dny před porodem a hrozně se mi ulevilo. Měla jsem ho hrozně nahoře, nemohla jsem ten poslední měsíc jíst, spát, sedět, chodit, hrozně mě to tlačilo mezi žebrama a u žaludku, vůbec nic mi na to nepomohlo a když mi pak kleslo bříško, tak se mi šíleně ulevilo. U mě to klesnutí bříška poznal každý, byl to fakt extrém.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 20.11.09 12:52

Ahojda,

mě kleslo bříško dolů asi měsíc před porodem :wink:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 21.11.09 17:04

Mně kleslo asi měsíc před porodem a je fakt, že se mi tím zlepšilo i pálení žáhy. Měla jsem obří břicho, takže okolí si klesnutí moc nevšimlo, ale já to cítila.
Neznamenalo to ale porod. Asi jak u koho! :wink:

moni.cz
Kecalka 337 příspěvků 22.11.09 01:20

Ahojda,

mě břicho nekleslo vůbec. Ale fakt je, že mi porod museli vyvolávat. Malý se prostě ven nechtělo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >