Klinika ivf 2021

94
25.4.21 20:25

Klinika ivf 2021

Dobrý den,
Dlouho hledám nejnovější příspěvky, které by mi pomohli s rozhodnutím a novým výběrem kliniky a jsou tu spíš starší příspěvky.
Máme za sebou 6 neúspěšných transferu, které jsme postoupili v repromede.
Mohli byste se podělit o vaše zkušenosti s klinikami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
326
25.4.21 21:43

Já mám teď za sebou své první IVF v Heliosu. Může se zdát, že mají trochu odlišný přístup oproti ostatním CARům, ale údajně nejlepší výsledky a nejlepší vybavení. Nemůžu si stěžovat, vše proběhlo rychle a hladce, mrazíme i dost embryjek a za chvíli půjdeme na první KET :) Znám plno lidí, kterým se jinde nedařilo, přešli sem a na první dobrou se povedlo. Ale záleží na vašich problémech a hlavně každý ti vychválí tu svoji kliniku, kde mu to vyšlo a naopak odsoudí tu, kde se to nepodařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 05:15

Já Pronatal praha. Udělali všechna potřebná vyšetření mě i manžela, zjišten pouze velmi špatný spermiogram. Po 1.neuspěšném IVF (embrya se přestala 3.den vyvíjet) i genetiku mě a manžela, ta dopadla u obou dobře.
2. IVF - změna stimulačních léků, metoda selekce spermií, nepřetržité sledování vývoje embryí - 7 blastocyst - 1.et - dcera, zbytek zamražen. Po 10 měsících od porodu 1.KET - nyní 16.tt. Za mě sanatorium Pronatal doporučuji, hlavně primáře Vobořila. Ne každému povahově sedne, ale děti dělat umí :P :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 08:36

Také by se mi hodilo více aktuálních postřehů. Máme první dítě z prvního IVF. Pak jsme absolvovali 3 další neúspěšná IVF, kdy při posledních dvou pokusech byla všechna embrya špatná. Než to definitivně vzdáme, chtěla bych ještě zkusit jiné centrum. Ano, ve stávajícím nám pomohli k prvnímu dítěti, za to jsem jim neskutečně vděčná, jenže všechny další pokusy už nikam nevedly :(.

Holky, co máte nové zkušenosti prosím, poraďte. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
873
29.4.21 19:46

Ahoj tak já první dvě ivf postoupila v kolínském pronatalu a momentálně probíhá 3 ivf v Praze v gennetu na letne, dneska přidávám cetrotide a pristi týden opu. doufám ze budu úspěšnější, protože poprvé mi to stoply před odběrem a při druhem ivf sem měla pouze jedno jediné vajíčko :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.21 23:28
@Anonymní píše:
Já Pronatal praha. Udělali všechna potřebná vyšetření mě i manžela, zjišten pouze velmi špatný spermiogram. Po 1.neuspěšném IVF (embrya se přestala 3.den vyvíjet) i genetiku mě a manžela, ta dopadla u obou dobře.
2. IVF - změna stimulačních léků, metoda selekce spermií, nepřetržité sledování vývoje embryí - 7 blastocyst - 1.et - dcera, zbytek zamražen. Po 10 měsících od porodu 1.KET - nyní 16.tt. Za mě sanatorium Pronatal doporučuji, hlavně primáře Vobořila. Ne každému povahově sedne, ale děti dělat umí :P :palec:

Ahoj, muzu se zeptat, jak Ti zmenili stimulaci? Jake injekce dali? Gonal nebo neco jineho…dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 02:41
@Anonymní píše:
Ahoj, muzu se zeptat, jak Ti zmenili stimulaci? Jake injekce dali? Gonal nebo neco jineho…dekuji

Ahoj, gonal jsem měla při první stimulaci a měla jsem málo vajiček. Pak mi dali menopur, na to jsem reagovala daleko lépe.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat