Klippan vs besafe

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
9.11.21 08:36

klippan vs besafe

Hezkej den vsem!
prosim vas o rady tipy ci zkusenosti pri vyberu a uzivani autosedacky pro sestiletou (122cm/cca23kg) a temer dvouletou (84cm/12kg) slecnu idealne vyse uvedenych znacek. holky jsou dost neposedky (maji k tomu i fyzio duvody toz by se hodilo neco v cem se muzou hezky “sádlit”) a pro tu mladsi bychom radi protismernou. mame oktavku kombika.
byly mi doporuceny bud sedacky klippan nebo besafe, v prodejne byly nejdrazsi, ale jsou vazne tak skvely? nebranim se jinejm znackam, doposud jsme byli verni cybexu, ale pultik uz nevyhovuje. Diky moc, za rady, doufam, ze je tu vubec jeste @steeve
ps: jeste dodam ze by bylo fajn kdyby se mezi ty sedacky jeste i vlezl obcas clovek. (aktualne to mezi cybex aton a pallas dam)

Příspěvek upraven 09.11.21 v 16:13

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17067
9.11.21 14:42

Co se sedaček týče, už jsem zjistila, že každý bude chválit tu svou (a většinou značky nestřídají, aspoň co vidím kolem sebe). Kdo má pultík, přijde mu geniální, kdo je proti pultíku, nenechá na něm nit suchou. Já jsem po mnoha diskusích a článcích vybrala Klippan, takže chválím ten (pro tu menší, s větším zkušenosti nemám). Je teda dost mohutnej. Jezdím vzadu uprostřed, na jedné sedačce Klippan, na druhé pes a sedím na 3/4 zadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
9.11.21 21:23

My taky jedem v Klippanech. Nejdřív Dinofix, ten mladší jezdí v protisměru v Triofixu a starší po směru ve Wegu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat