Kočár Maxi Cosi a autosedačka Cybex?

663
17.8.15 14:18

Kočár Maxi Cosi a autosedačka Cybex ?

Zdravím,

prosím o radu. Mám kočárek Maxi Cosi Mura 4 a chtěla bych si koupit autosedačku Cybex Aton basic 2014, bude mi sedět na ten kočárek? Nebo k tomu musím koupit speciální adaptér?
V kočárku samozřejmě adaptér mám, originální maxi cosi.

Děkuju za rady holky :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Maxi-Cosi Mura?

Přidejte zkušenost s Maxi-Cosi Mura
Napsat příspěvek

Reakce:

1220
17.8.15 15:35

Ahoj, to si nejsem úplně jistá. Z dostupných informací to není vůbec patrné, spíše by bylo lepší zeptat se přímo na prodejně? A proč chceš autosedačku Cybex? Maxi Cosi mají jedny z nejlepších autosedaček vůbec :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
17.8.15 16:46

No kvůli penězům, tahle Cybex stojí jenom 2000, samo, že bych radši Maxi Cosi, ale tak Cybex je taky jedna z nej a hlavně ta cena, no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
17.8.15 16:49

Cybex jsou taky hodně dobré, jen jsem nevěděla, že je to kvůli ceně :) Je fakt, že Maxi Cosi jsou celkem drahý autosedačky mno :( My kupovali jednu z těch nejlevnějších a i tak stála 4000 :( Oni právě nikde nepíšou, že by se to dalo kombinovat s Cybexem. Nejlepší bude fakt zavolat na nějakou tu prodejnu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
17.8.15 16:52

Teď jsem viděla na heurece loňský model maxi cosi 0-13, al enevím přesně jméno za něco přes dva tisíce, jeslti jde jen o cenu… jinak si myslím, že by sedět měly, máš možnost jít do obchodu s těmi adaptéry? ale co jsem četla, tak ke kočárkům se většinou daly dokoupit adaptéry na maxi cosi a cybex a byl to jeden výrobek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
17.8.15 17:00

Tyjo holky to je pálka, jako na to, že to je jen na pár měsíců se mi i ty dva tisíce zdají hodně :D Ale co jsem studovala, tak vyšly nejlíp Maxicosi, Cybex a Romer, takže jde o cenu, ale i kvalitu. Jo? Tak na heuréku jsem nekoukala, mrknu. Právě, že mě taky přijde, že všude píšou Cybex a Maxi cosi tak dokupy, tak jsem myslela, že to bude stejné. Zeptám se někde na eshopu holky, snad mi poradí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama