Kočárek 2019/2020

9.3.20 20:56

Kočárek 2019/2020

Ahoi všem maminkám, prosím radu na konci srpna čekáme miminko a už jsem začala pokukovat po kočárku. Chtěla bych trojkombinaci jelikož budeme jezdit často autem proto bych byla ráda kdyby nebyl moc těžký a aby šel dobře složit. Také bych chtěla aby měl hlubokou korbička a hezky houpal.
Předem děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3925
9.3.20 21:32

V trojkombinacich nebyvaji vajicka do auta nic moc. My kupovali dvoj a extra poradny vajicko do auta. A " tezky a houpani" je nejlepsi vyzkouset na zivo. To samy vysku a jizdu apod. Dojit do prodejny a projit si to. Na rady na netu bych nikdy nedal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5210
9.3.20 21:51

@wellca11 trojkombinaci nedoporučuji, výjimkou je Britax Go a Cybex Priam- výrobce kočárku je výrobce autosedaček. Druhá věc je že podle mě neexistuje „houpací“ kočárek skladný do auta.
Jinak mám podobné požadavky- skladny a lehký do auta, zároveň ale odpružený aby extra nehrkal. Já zvolila Joolz Geo, systém skládání je super a vychytávka spodního koše je dokonalá, uděláš nákup, obehas co potřebuješ- přijdeš k autu a oddelas koš a naložis kočár :lol: prostě dokonalý.
Za mě pár rad- koukej na váhu, cokoliv nad 13kg budeš po měsíci nakládání do auta nesnášet.
Koukej na systém skládání, pomačkání 5 cudliku aby si kočárek prakticky jen zlomila je katastrofa. Při všem co zabere na skládání víc jak 20 vteřin, včetně oddelani korbičky, ;) si představ brečící dítě vedle sebe :D jo s sporťák ať se dá složit v jednom kuse s konstrukcí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lebambule
9.3.20 21:54

@wellca11
Mám DorJan, vozím v něm už druhé dítě. Na zimu budeš ještě mít asi hlubokou korbu, ten můj ma obrovskou a je hodně houpavy, na velkých kolech. Slozis ho do běžného kombíku, svého času jsem ho vozila v xsare hatchbacku. Zaměřila bych se na velikost korby a houpavost, ta je k nezaplacení ;)
Mám zhruba tento, jen jinou korbicku, ale podvozek je fakt super.
https://www.svetkocarku.cz/…silver-2014/

• Nahlásit
  • Citovat
1490
9.3.20 23:40

Koupili jsme Anex M typ.. zatím nemáme odzkoušeno… dopoledne nás pustí z nemocnice… Kočárek mě ale velice zaujal… je to 2v1… určitě koupit zvlášť kvalitní autosedačku :) odzkoušeno na prodejně.. a plno videí s nim mám zkouknuto :) takže jsem moc zvědavá :)

https://anexbaby.com/…llers/m-type

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.20 11:23

Docela se mi líbí kočárek značky baby desing husky a určitě bych autosedačku kupovala zvlášt, přemýšlím nad značkou cybex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17630
17.3.20 16:57
@wellca11 píše:
Docela se mi líbí kočárek značky baby desing husky a určitě bych autosedačku kupovala zvlášt, přemýšlím nad značkou cybex

Baby design mám a jsem spokojená :palec:

@wellca11 píše:
Ahoi všem maminkám, prosím radu na konci srpna čekáme miminko a už jsem začala pokukovat po kočárku. Chtěla bych trojkombinaci jelikož budeme jezdit často autem proto bych byla ráda kdyby nebyl moc těžký a aby šel dobře složit. Také bych chtěla aby měl hlubokou korbička a hezky houpal.
Předem děkuji za odpovědi :)

Baby design hezky houpe, jako málokterý kočár.
Trojkombinaci nekupuj, určitě sedačku zvlášť a i tak doporučuji miminko co nejvíce přendavat a vozit autosedačce jen minimální čas, navíc se ve vajíčku dost potí, já všechny děti přendavala do korby ;)
Na rychlý nákup postačí vozík se speciálním nástavce pro autosedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama