Kočárek

Anonymni
16.2.04 22:21

kočárek

ahoj maminky,

chtěla bych si koupit sportovní kočárek. Dnes se mi jeden líbil v obchodě, zn.Trend.Máte s ním nějaké zkušenosti?Předem moc díky. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.9.04 18:22

kočárek zekiwa biker

Zdravím a tento kočárek velice doporučuji,má ho kamarádka a je lehký,skladný a moc hezky se vozí,cena 3500Kč je na jeho funkce velice slušná.Časem ho budu od ní asi mít také.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.9.04 18:12

golfky

Ahoj maminky, využiji toto téma a poprosím vás o radu. Na jaro se chystáme pořídit golfky a prosím o radu - jaké jsou podle vás nejlepší a kterých se mám vyvarovat? Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
2619
19.9.04 18:29

re:golfky

Ahojky,
my jsme ted v lete kupovali golfky pro rocniho syna. Chtela jsem lehci, polohovatelna zada i nohy, boudicku a madlo vepredu. Nakonec jsem vybrala ABC design- Handy plus. Jsem s nimi spokojena. Potah se da sundat a prat. Po trech pranich zatim nejevi znamky opotrebeni. Cele leto je meli v Babyparku na Cernaku v akci za 2300,–. Velky vyber barev a vzoru. To mi prisla dobra cena, ty same maji jinde pres 3000,–
Dobry nakup
Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.04 21:42

Mato, diky za tip!

• Nahlásit
  • Citovat
49
24.7.12 19:45

Ahoj, můžete mi nějaká poradit zda máte zkušenost s kočárkem GABI VI?
:think: vůbec nevím.
Děkuji E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.13 17:52

Ahoj chtěla bych se zeptat nemá, nebo neměl někdo z vás kočárek Dorjan?? Přemýšlím nad jeho koupí líbí se mi ze všech nejvíc. Díky za odpověď ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
5.6.13 02:58

Duhový kočárek :-)

Ahoj,
prosím o pomoc-nevíte náhodou někdo, co je tohle za kočárek? (viz foto)
Děkuji. 8o
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
21.7.13 23:57

S tímto kočárkem sice zkušenost nemám, ale chci upozornit na značku Casualplay, protože jsem vcelku vytočená a jmenovitě naštvaná na obchod Baby Shop ve Zlíně v Malenovicích, kde jsem tento kočárek kupovala. Kočárky nyní sice prodávají o polovinu levněji než jsem za něj zaplatila já, ale bohužel na ně nemají náhradní díly. A neví kdy je vůbec budou mít. Aspoň tak mi to bylo sděleno v obchodě Baby Shop. Na to že je to kočár za docela dost peněz, tak bych čekala jiný servis. Navíc kočárek i vajíčko jsou hodně těžké. Pokud jdu třeba jen malý kousíček, tak to musím nacvaknout na podvozek. Taky jsem měla několikrát problém, že jsem kočárek potřebovala dát do servisu a nikdy jsem k dispozici žádný náhradní kočárek nedostala. A to jsem si všimla, že inzerují něco úplně jiného. Pokud můžete značce Casualplay se vyhněte obloukem i obchodu Baby Shop. Vůbec se nesnaží najít nějaké náhradní řešení, i když třeba existuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
5.9.13 15:59

Verdi Zipy

http://karusel74.ru/…62371972.jpg Chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte s tímto kočárkem zkušenosti.. Nemůžu najít na internetu vůbec žádné informace o něm a ani recenze. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19559
5.9.13 16:22

@petiq Konstrukčně mi to hodně připomíná to co máme my, Tako Acoustic (ale to to asi není, nevím, že by dělali duhové). Možná by to mohla být nějaká Inglesia nebo Depemo, ty dělají takovéhle klasické kočáry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
5.9.13 16:29

@Svistice No jmenuje se asi Baby merc zipy. Ale nikde žádné recenze. tak mě to štve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
24.11.13 17:06
@Ew64 píše:
Ahoj, můžete mi nějaká poradit zda máte zkušenost s kočárkem GABI VI? :think: vůbec nevím.
Děkuji E.

tak jsme ho zakoupili a spokojenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama