Reklama

Kočárek Adbor Aston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.02.11 12:35
kočárek adbor aston

ahoj holky nemáte někdo kočárek adbor aston? právě mě kamarádka psala, že ho má doma a že je s ním spokojená, tak by jsem chtěla slyšet názory více lidí, je to prosttornej kočárek vhodnej do terénu, ale co se vám na něm líbí nebo nelíbí???

Reklama

Reakce:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.02.11 12:46

Ma ho kamaradka
Ma ho skoro dva roky.
Vyrvany svi, s prehozenou rukojeti se neda ovladat,je tezky,vim ze mi rikala jeste nejakou vadu.Je to jak tank to tedy za me.Zkousela jsem ho je to fakt des nejhorsi kocar co jsem kdy zkusila.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.02.11 13:21

aha, to bude on, to je teda pěknej krám, to ani tý kámošce nemůžu říct, ona si ho chválí tak díky moc, alespoń vím, že tento nechci :mrgreen:

valkil 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.11 13:23
goldenka píše:
aha, to bude on, to je teda pěknej krám, to ani tý kámošce nemůžu říct, ona si ho chválí tak díky moc, alespoń vím, že tento nechci :mrgreen:

Nevím, jak je to staré, třeba už to vyrábí v normě, jen mě to zaujalo.

MíšaJ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 11:20
odpověď aston

Ahoj, máme taky astona. Malýmu je osm měsíců a jsme s ním naprosto spokojeni. Hluboká korba (taška) je dost prostorná, malej v ní měl dost místa i s fusakem. Teď jsme mu to předělali na sporťák a taky dobrý.
Dobře se ovládá, všechno je pratelné a má spoustu příslušenství a cena je taky lákavá.
Jediné mínus které to má je, že když z něj máš sporťák a otočíš rukojeť, aby ti mimčo koukalo dopředu, tak ho normálně neotočíš, protože tam jsou obráceně péra a prostě to klasicky nezhoupneš, musíš ho nadzvednout a otočit. Pokud máš klidný dítko tak do roku a půl mu nebude vadit jezdit klasicky a tudíž ti to nebude vadit. Náš malej je divoch a už chce koukat dopředu, takže budeme muset koupit něco jiného, ale jinak spokojenost veliká.
Jo a složit se dá jednoduše, ale potřebuješ větší auto. Do fabie ho jaksi nenarveš :-D Museli jsme koupit větší auto :-D Tak snad jsem poradila. Měj se, Míša Jirsová

MíšaJ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 11:24

Teď jsem si přečetla ten příspěvek od SOI - no to je mazec, tak to kupujeme novej co nejrychleji 8-o :-x

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >