Kočárek Adbor Aston

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.02.11 12:35
kočárek adbor aston

ahoj holky nemáte někdo kočárek adbor aston? právě mě kamarádka psala, že ho má doma a že je s ním spokojená, tak by jsem chtěla slyšet názory více lidí, je to prosttornej kočárek vhodnej do terénu, ale co se vám na něm líbí nebo nelíbí???

Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 10.02.11 12:46

Ma ho kamaradka
Ma ho skoro dva roky.
Vyrvany svi, s prehozenou rukojeti se neda ovladat,je tezky,vim ze mi rikala jeste nejakou vadu.Je to jak tank to tedy za me.Zkousela jsem ho je to fakt des nejhorsi kocar co jsem kdy zkusila.

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 10.02.11 13:21

aha, to bude on, to je teda pěknej krám, to ani tý kámošce nemůžu říct, ona si ho chválí tak díky moc, alespoń vím, že tento nechci :mrgreen:

valkil
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.11 13:23
goldenka píše:
aha, to bude on, to je teda pěknej krám, to ani tý kámošce nemůžu říct, ona si ho chválí tak díky moc, alespoń vím, že tento nechci :mrgreen:

Nevím, jak je to staré, třeba už to vyrábí v normě, jen mě to zaujalo.

MíšaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 11:20
odpověď aston

Ahoj, máme taky astona. Malýmu je osm měsíců a jsme s ním naprosto spokojeni. Hluboká korba (taška) je dost prostorná, malej v ní měl dost místa i s fusakem. Teď jsme mu to předělali na sporťák a taky dobrý.
Dobře se ovládá, všechno je pratelné a má spoustu příslušenství a cena je taky lákavá.
Jediné mínus které to má je, že když z něj máš sporťák a otočíš rukojeť, aby ti mimčo koukalo dopředu, tak ho normálně neotočíš, protože tam jsou obráceně péra a prostě to klasicky nezhoupneš, musíš ho nadzvednout a otočit. Pokud máš klidný dítko tak do roku a půl mu nebude vadit jezdit klasicky a tudíž ti to nebude vadit. Náš malej je divoch a už chce koukat dopředu, takže budeme muset koupit něco jiného, ale jinak spokojenost veliká.
Jo a složit se dá jednoduše, ale potřebuješ větší auto. Do fabie ho jaksi nenarveš :-D Museli jsme koupit větší auto :-D Tak snad jsem poradila. Měj se, Míša Jirsová

MíšaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 11:24

Teď jsem si přečetla ten příspěvek od SOI - no to je mazec, tak to kupujeme novej co nejrychleji 8-o :-x

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >